Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mi tévő legyek? A...

Szerintetek mi tévő legyek? A második gyermekemet várom a páromtol és egyik pillanatban szép jó minden utána kifogást halmoz kifogása hogy elhagy és véget akar vetni mindennek. Mit tegyek hogy ne mennyen tönkre minden?

Figyelt kérdés
Baba várás. El akar hagyni

2019. nov. 26. 20:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Mi a probléma?
2019. nov. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hogy el akar hagyni én viszont még szeretem és nem szeretném hogy tönkre mennyen a kapcsolat
2019. nov. 26. 20:58
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

Miért akar elhagyni? Mit mond?


Erőszakkal viszont nem tudod magad mellett tartani, ha menni akar hagyjad hagy menjen

2019. nov. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A kérdést értem. De a férjednek mi a problémája?
2019. nov. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az egyik alkalommal az anyós és köztem lévő kisebb vitákra hivatkozott, utána azt mondta hogy már nem tud úgy rám tekinteni mint régen(nem fejtette ki pontosan mire érti vagy hogy érti), utána már azt mondta hogy egyáltalán nem szeret. Nem mond soha konkrét választ inkább kerüli vagy nem válaszol nem akar még ilyenkor se megnyilni hogy mi okból kifolyólag akar elhagyni. Rá kérdeztem arra is netán egy másik nő van a háttérben de tagadja azt mondja nincs.
2019. nov. 26. 21:07
 6/14 anonim ***** válasza:
69%

" Rá kérdeztem arra is netán egy másik nő van a háttérben de tagadja azt mondja nincs."


Pedig pont erre gondoltam. De attól még lehet, hogy a csávó kamuzik. :S


De talán lehet, hogy már szíve szerint el is hagyott volna téged; és már mással lenne, egyrészről haragszik így rád meg a gyerekekre , hogy most már össze vagytok láncolva a gyerekek által, és most már íg ynem olyan könnyű otthagyni, elhagyni téged; másfelől viszont dolgozik benne az "apai kötelesség", tehát, hogy felelősséggel tartozik a családjáért. És én asszem, szal ő már egy másik nővel lenne szívesen, és szal hogy van is neki konkrét, akivel szívesen együtt lenne, mégha nem is feküdtek le egymással. De el tudom képzelni azt is, hogy már voltak "úgy" együtt, meg azt is, hogy nem. Szóval szerintem már mást szeret. És melletted meg csak kötelességből van. De lehet az is, hogy az anyja ellened hangolta, de egyébként át kellene látnia a szitán, ha tényleg szeretne téged, nem szabadna hagyni csőbe húznia magát.

2019. nov. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Aki menni akar, azt hagyni kell!
2019. nov. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Minden áron el akar hagyni el határozta magát. Már külön szobában alszunk és azt is mondta hogy el költözik nem gondolja úgy hogy le lenne láncolva hisz még tehette volna ezt hamarabb is. Már van egy 3 éves kislányunk aki imádja az apját de rá sincs tekintettel. Az egyik alkalommal közli velem hogy mennyünk el. Apai kötelesség nagyon nem is volt eddig hisz akkor nem én tartottam volna el X ideig. Mindent meg tettem érte, oda figyeltem rá is és a kislányra is nem tudom hol hibázhattam ekkorát hogy kiderül hogy terhes vagyok megint és rá 3 hónapra közli velem ezeket. Dolgozni dolgozik mostmár mert ugye én így már nem tudok mert veszélyeztet terhes vagyok. Azóta fordult ki így magából mióta ez a munkahelyen van.
2019. nov. 26. 21:25
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

#8: Na akkor ott ismert meg valakit! Kollégáitól finoman ki tudod deríteni.


Mondjuk az alapján, amit írsz, ide egy gyerek se kellett volna, nem hogy kettő.

2019. nov. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%
sztem valszeg haragszik rád, de akkor meg azért , mert "rád volt utalva", de azt se lehetett, akkor meg abból a számára visszagondolva kényelmes állapotából meg ki lett rángatva, "elzavartad"/"száműzted" őt egy munkahelyre ( a megszokott kis közegéből), amit utál. Nme tudom, hogy bármilyen munkahelyet utálna-e vagy talán konkrétan csak ezt az egyet (?), szal hogy konkrétan dolgozni kell.
2019. nov. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!