Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Czeizel Intézetben kb meddig...

Czeizel Intézetben kb meddig tart a 12. heti genetikai ultrahang?

Figyelt kérdés

És a csúszás mennyire jellemző?

Olvastam róla, nem pont a Czeizelnél hanem sima kórházi ultrahangnál hogyha nem tudják megnézni minden szükséges testrészét a babának akkor sétálgatni kell stb. Ez akkor azt jelenti hogy akár 1-1.5 órával is lehet számolni az ott töltött időt? Aznapra van időpontom is az orvosomhoz 2.5 órával későbbre és nem tudom, hogy érdemes-e inkább máskorra áttenni az orvosi vizsgálatot vagy beleférek-e.

Az előző terhességeknél kórházi genetikain voltam mindig, ott max fél óra csúszás volt de maga a vizsgálat nem volt 10 perc se.


2019. nov. 30. 07:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én időpontom csak 10 percet csúszott, de én pont az az eset voltam, akit leírtál. sokáig nézték, de nem jól feküdt, elküldtek mosdóba, aztán megint próbálkoztak, utána elküldtek sétálni és csokit enni, majd megint bent voltam min fél órát. összességében majdnem 2 óra volt. és annak nagyobb részét bent töltöttem a vizsgálóba.

de ha az orvosod is ott van helyben, akkor biztos megoldják.

2019. nov. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont a 12.heti csúszott nekem a legtöbbet ott. kb 1 órát. 20-30perc késés az átlagos a genetikán. Ha kérsz kombinált tesztet is akkor kb 2 óra a véreredmény, de azt mondani is fogják hogy pontosan mennyi. Utána egy biológus elmagyarázza az eredményeket.(de lehet kérni a czeizeles tarhelyre, nem kell megvárni)

A genetikai uh kb fél óra, ha nincs gond akkor a biológusnál max 10perc a beszélgetés.

2019. nov. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egész terhesgondozás alatt a Czeizelbe jártam :) Csúszás szinte nulla, sőt, gyakran még hamarabb is hívnak. Kb. egy 20 perc-fél óra az ultrahang, és nekem kétszer is úgy volt, hogy semmit nem láttak a babából. Ilyenkor nem tartottak ott, hanem adtak egy másik időpontot (ingyenesen, nem kellett újból fizetni) 2-3 nappal későbbre és akkor próbálták újból.
2019. nov. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mivel kominált tesztet is csináltattam nagyjából 35 perc volt.



Maga a vizsgálat olyan 20 perc volt, de idén állítólag gyorsabbak, mert túl sokan vannak.

Ugyanolyan alaposak, csak nem babamoziszerű...

/ idén az Istenhegyiben voltam, Czeizelben a nyáron nem jutott időpont 7+3 hezi bejelentkezéskor, csak a várólista/

2019. nov. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kombinált teszt nem lesz, az orvosom onnan kb háromnegyed orára van.

Hát akkor talán még beleférek, max elötte jelzem a dokinak hogy előfordulhat hogy kések.

Köszi!

2019. nov. 30. 09:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi 18. hetin voltunk ott genetikain, kb 20 percet vártunk, maga az UH kb fél óra volt, szépen mutatta magát a baba ezért egy kis mozizásra is volt idő és gyönyörű képeket kaptunk. Nagyon készségesen még a nemét is leírták nekünk és borítékba tették, nagyon pozitív tapasztalat volt.
2019. nov. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
1 órát vártunk minimum, a vizsgálat kb 10 perc volt.
2019. nov. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!