Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes az utolsó ultrahang?

30 hetes az utolsó ultrahang?

Figyelt kérdés

2 hét múlva leszek 30 hetes és akkor kell mennem ultrahangra.

Most néztem, hogy tulajdonképpen ez az utolsó kötelező ultrahang.

Gondolom ilyenkor kell megbeszelni az orvossal a szülést hogy mi hogy lesz...

Mármint... Én meg fogom kérdezi, ha faros akkor mire számíthatok

Mert 1 hónapja még farfekvéses volt. Azóta nem tudom befodrult e, nem éreztem hogy megtortent volna.

De hogyha ez az utolsó és én nem érzem hogy megfordult e

Van rá esély azért hogy álmomban megfordul szerintem

De akkor honnan tudják az orvosok hogy most akkor császár kell vagy természetes szülés?

Bocsi ha bután hangzik, első baba.


2019. nov. 22. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
En is elkepedtem a heten,hogy kozolte az orvos,h nincs 36.heti uh. Huztam a szam,es vegul beirta a 36.hetit. azert egy sulymeres,lepeny,aramlas vizsgalat nem art... Azert furcsa, hogy a 30.het utan szulesig semmi nincs...
2019. nov. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát igen, engem is nagyon meglep.
2019. nov. 22. 21:26
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt 38 hetesen is, előtte 32 hetesen. Mondta a doki, hogy ő szeret még a végén is "ránézni" a babára, bár aki 38. hét előtt megszül annak ez kimarad. Nem fogadott doki, sztk-ba hívtak be.

A fiamnál annó még 4 kötelező UH volt, 12, 18, 32 és 36 hetes.

2019. nov. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 31 hetes vagyok,most volt uh.és 35 hetesen lesz megint.Attol h.a 30.héten a kötelező még csinálhatnak.A baba meg ha begordul egyáltalán nem lehet érezni.
2019. nov. 23. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Off: mibol gondolod, hogy nem fordult be a babad? En sohse tudtam, mije hol van pontosan, csak annyit ereztem, hogy nyom, kaparasz, matat odabent. 33 hetesen voltam uh-n, ekkor mondta a doktorno, hogy lefordult.
2019. nov. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én valahogy sejtem hogy hol a lába

Hol ficánkol

Ahol a feje van ott a mozgás inkább "selymes"

Nem érezném minden esetben ha befordult, nyilván...

2019. nov. 23. 11:14
 7/9 A kérdező kommentje:
De amúgy 100%ban nem lehetek biztos benne, csak eddig úgy éreztem ott ficánkol a lába.. Lent. Aztán mondta az orvos hogy faros. És akkor gondoltam, hogy jól sejtettem/éreztem :)
2019. nov. 23. 13:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Remélem lesz még aki válaszol.😊Érdeklődnék, hogyvaz utolsó uh-t saját dokitok csinálta vagy genetikus?Mert mi a 12. és 18. heti uh-t genetikussal csináltattuk, magánrendelése.A 30-32. hét közötti uh-ról a saját dokim nem beszélt, csak visszahívott a 33. hétre, védönőm azt mondja, az a 33. heti kiváltja az utolsó kötelező ultrahangot.Mit gondoltok?A dokim amúgy minden alkalommal mér mindendt, néz áramlást.
2020. jan. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A dokim csinálta 36. Héten is.
2020. febr. 2. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!