Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lábzsibbadás ellen mit tegyek?

Lábzsibbadás ellen mit tegyek?

Figyelt kérdés

33hetes kismama vagyok, esténként nagyon zsibbadnak a lábaim. 3*2 magnesi citricit szedek. Doki szerint majd szülés után elmúlik.

Van valami praktika ötlet ami segíthet?



2019. dec. 2. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem vizesedsz? Ha igen, mozogj többet és polcold ülésnél meg fekvésnél. Ha ez inkább görcs-szerű, a magnézium mellé szedj kalciumot is. Ha meg idegi eredetű, akkor valami a derekadnál van, próbálj fekve nyújtózni, ill. ide-oda döntögetni a behajlított lábaidat.
2019. dec. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem vizesedek, szoktam felpolcolni de olyan mintha rosszabb lenne tőle. Védőnő szerint a babák nyomnak valami ideget. Masszíroztatni lehet ?
2019. dec. 3. 10:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha idegi eredetű, nem fog rajta segíteni a masszírozás. Egyébként megoszlanak a vélemények, hogy szabad-e terhesen - a derekadat, csípődet biztos nem, de talán a lábadat csak lehet.

Próbáld inkább kitalálni, milyen pózban jön elő (jellemző, ha statikus helyzetekben, mint ülés, álldogálás vagy lassú járás rosszabb) és amit leírtam, úgy "tornázni", ha bírod a háton fekvést.

2019. dec. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!