Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes vagyok nagyon sokat...

30 hetes vagyok nagyon sokat keményedik a hasam pedig szedem napi 3*1 magnesi citricit ez nem gond?

Figyelt kérdés
2019. dec. 4. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Mi?Az hogy szeded,vagy az hogy keményedik?
2019. dec. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hogy sokat keményedik arra értettem
2019. dec. 4. 13:39
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia, én 3*2 magnesi citricit szedek. A haskeményedéssel kapcsolatban az orvost kellene kérdezni.

Én inkább puffadok, sokszor járni is alig tudok.

27 hkm, 3. baba

2019. dec. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30.hétben vagyok én is és nekem is sokat keményedett a hasam és nagyon görcsölt is mellé a patikába ajánlották a magnerot tablettát reggel este és ahogy el kezdtem szedni a második nap már alig éreztem. Ajánlani tudom.
2019. dec. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Anno nekem is sokat keményedett és a magnerot tényleg jó rá ;-) most újra babát várok és a görcsölésre is azt szedem.
2019. dec. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy milyen gyakran keményedik... Nem mindegy neked mi a "gyakran".. Napi 5-10 vagy több, vagy naponta egyszer...
2019. dec. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De elég gond,de a legtöbb terhes nőnek keményedik.Doki azt mondta sokat kell pihenni!Egyes voltam.
2019. dec. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 khniki ***** válasza:
100%
Hát ilyenkor már gyakorol a méhed, teljesen normális. Nekem is sokat keményedett magmézium mellett. Nincs jelentősége, az orvos is mondta.
2019. dec. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

En nem gondolnam,hogy oriasi problema lenne,de ez jelzes arra,hogy pihenj,sokkal tobbet.

Es lehet,hogy valtanod kellene masik magneziumra.

Nekem a gyogyszertarban mondtak tobbszor is,hogy nem minden magnezium szivodik fel rendesen,meg van hogy csak nagyon kis reszuk szivodik fel,nem az egesz. Probald ki a magnerotot,beres magneziumot stb. Lehet,hogy csak ennyi a baj

2019. dec. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!