Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért fájhatott a fejem az...

Miért fájhatott a fejem az elmùlt napokban többször is? 14+3 hkm

Figyelt kérdés
Soha nem voltam fejfájós. Lehetséges hogy a hormonok? Most reggel is arra kelek, hogy fáj a fejem.
2019. dec. 6. 07:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a frontok. Elvileg most enyhülés jön. Lehet nem voltál eddig frontérzékeny, de terhesség alatt sok minden megváltozik. Ha nagyon nem bírod vegyél be gyógyszert, paracetamol tartalmút lehet, pl. Panadolt.
2019. dec. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon fájt az elmúlt napokban, mondjuk én előtte is fejfájós voltam. Szerintem is a front, akkor volt a legrosszabb mikor bejött a hó. Vagy ha szeles az idő, stb. Plusz terhességi tünet is lehet a fejfájás... A kettő együtt remek. A szemeim is fájnak. Bár gyógyszert még nem vettem be eddig. Kitartás!
2019. dec. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!