Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy naponta többször...

Normális hogy naponta többször csuklik a baba a hasamba?

Figyelt kérdés
34hetes vagyok és kb 3 hete napi többször csuklik másnak is volt így?
2019. máj. 19. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen és igen
2019. máj. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen :)
2019. máj. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, az en gyerekem is rengeteget csuklott, razkodott a hasam rendszeresen, babakent is az elso honapokban sokat csuklott, de ez teljesen normalis.
2019. máj. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam is rengeteget csuklott volt hogy napjában 4-5-ször is. Nővérem gyerekorvos, van két fia, mikor említettem neki, azt mondta hogy csak nehogy refluxos legyen. Mert az ő nagyobbik fia is a pocakjaban sokat csuklott és elég komoly reluxal született, sugárban jött ki belőle az anyatej általában. Nos hát az én fiam is ilyen lett sajnos. Amíg be nem vezettük a pépes ételeket, nagyon sokszor jött a tápszer vissza neki, még függőleges helyzetben is, hiába büfiztettük, hiába a sűrítő... Nem megrémiszteni akarlak, csak nekem ez a saját tapasztalatom :/
2019. máj. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem mindkét gyerkőcöm sokat csuklott pocakban, kint is az első hónapokban egyik sem refluxos :)

A picurkám még csak 22 hetes pocaklakó, ő is csuklik :)

Ez normális.

2019. máj. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2019. máj. 22. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!