Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes vagyok és eddig...

22 hetes vagyok és eddig egyszersem nézték meg a méhszájam ez nem baj?

Figyelt kérdés
2019. dec. 7. 15:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
47%
Válaszolni nem tudok, de pont ugyan így vagyok én is.
2019. dec. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
15%

De igen baj. Mi van ha elkezdel nyílni?Minden hónapban nézték nekem. A 25.héten már nyitva volt a külső,semmi nem.utalt ra Rögtön kórház, infúzió, tüdőérlelő, szigorú fekvés. És így is megszültem 32.hétre.

Első gyerekkel 23 hetesen még Horvátországban fürödtem a tengerben,40 hétre szültem.

Ennyi különbség van a két terhesség között. Ha a dokim nem néz meg, tragédia is lehetett volna. Téged miert nem nez?

2019. dec. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
Én 32 hetes vagyok, nekem sem nézték egyszer sem manuálisan, de tudtommal ha nyitva van látszik az ultrahangon is, úgyhogy én nem izgulok emiatt.
2019. dec. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
47%
Nekem egyszer sem nézték egész terhesség alatt. Nem volt semmi baj, egészséges lányom született.
2019. dec. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem nézték 7 hetesen vérzés miatt. Egyébként protokoll szerint az orvosom 15 hetesen nézi majd meg.
2019. dec. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem nézték, csak egyszer kb. 36. hetesen, szerintem nem szokták,vagy valóban látszik az ultrahangon, amúgy a terhességem nagy részét kórházban töltöttem hányás miatt, bármikor nézhették volna.
2019. dec. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
47%
Nekem 26 hetesen derult ki huvelyi uh n,h a belso mehszaj nyitva es a mehnyak is 2,5cm hosszan. Masnap korhaz,tudoerlelo,36. Hetig fekudtem (otthon) es nem lett koraszulott,de ha nem veszik eszre,ki tudja...a kulso vegig zart volt. Az elsovel nekem sem neztek es nem lett semmi. Eleg lutri.
2019. dec. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
47%
Nekem csak panasz miatt nézte meg a doki 28.hetesen,de ultrahangon is látta és mutatta mit néz ilyenkor.
2019. dec. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Tök felesleges, ha nincs panaszod. A hosszát érdemes mérni 20 hetes genetikai UH-n, meg aztán mondjuk havonta egyszer 32. hétig, de kézzel turkálni egy terhesben inkább káros.
2019. dec. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nekem az Sztk-s doki havonta nézi, 3. baba.

Az első kettőnél a fogadott orvos is hol nézte, hol nem. A kórház főorvosa pl csak az utolsó hetekben nézi.

2019. dec. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!