Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha eddig magasan volt a...

Ha eddig magasan volt a méhszájam és most alacsonyan, akkor ez a fenyegető vetélés jele?

Figyelt kérdés
8 hetes terhes vagyok. Az 5. hét óta Utrogestant használok, ezt a hüvelybe kell a lehető legmélyebbre felhelyezni. Amióta elkezdtem, sosem értem el a méhszájat, annyira magasan volt. Tegnap este és ma reggel viszont beleütközött az ujjam. Nagyon alacsonyan van és úgy tudom, nem szabadna. Ez rossz előjel? :(

2018. máj. 20. 07:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagy butaság. Nem utal semmilyen vetélésre.

A vérzés és az erős görcs, ami bajt jelent csak.

2018. máj. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem jelent semmit. Napszaktól, pozicíótól, tőled (hogyan helyezed be) is függ, hogy mennyire éred el.

Viszont jó lenne, ha felhelyezés közben (sem) piszkálnád a méhszájat, mert a gyakori ingerléstől elkezdhet kinyílni- a fertőzés feljebb juttatásáról nem is beszélve...

Én is használtam hüvelyi progeszteront. Megoldható, hogy ne 'ütközz' bele.

2018. máj. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!