Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megindítják ilyenkor a szülést?

Megindítják ilyenkor a szülést?

Figyelt kérdés
Tegnapra voltam kiírva. NST rendben volt, utána egy doki megvizsgált, és mondta, hogy elég kevés a magzatvizem. Én hülye meg nem kérdeztem semmit. Holnap fekszek be, nehéz bejárás miatt (messze a kórház). Lehet, hogy meg is indítják szerintetek? Nyilván holnap beszélek a dokimmal, csak hátha volt már valamelyikőtök ilyen helyzetben.
2019. dec. 8. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 napot vártak az indítással.
2019. dec. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

Az orvosi eskü szerint minden orvosnak a LEGJOBB TUDÁSA SZERINT kell gyógyítania, kérdésedre a választ csak az adott orvos tudja megadni.

Azt, hogy ő mikor mit lát szükségesnek, rajta kívül senki nem tudja megválaszolni.

Mindenesetre beszéld meg vele!

2019. dec. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem erre a magzatviz kerdesre azt mondta a dokim, hogy van benne egy nagy relativitas faktor. Epp hogy helyezkedik a baba, ki mit lat soknak/kevesnek.

Amugy ha tenyleg kevesnek es veszesen kevesnek latja befektet azonnal. Pl multkor uh-rol jott ki egy kismama sirva, mikor en is vartam. Nagyon ijedt volt szegeny, kerdeztem, hogy mi a baj. Mondta, hogymost azonnal haza kell mennie a korhazi pakkjaert es be kell fekudnie, valoszinu meg aznap inditjak a szulest annyira keves a magzatviz. Szoval azert meg ekkor is volt lehetoseg orakat varni, pedig itt mar konkretan az inditasrol beszeltek.

2019. dec. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam a kiírás napján szinte már semmi víz nem volt a babánál és azonnal indítottak... 10től voltam szülőszobán, de hatástalan volt az oxi így délután 5kor megcsászároztak.
2019. dec. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolso volt valami jelena keves magzatviznek? Fajdalmas magzatmozgas vagy kisebb has?
2019. dec. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi... talán a köldököm be volt esve. Nem volt olyan kerek a pocakom.
2019. dec. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!