Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már egy hete rendszeresen...

Már egy hete rendszeresen éreztem a baba mocorgását, de most megint nem már 2 napja, ez már ilyenkor is rossz? 20 hetes vagyok

Figyelt kérdés
Ugye egy ideig csak hébe hóba éreztem, aztán elkezdett sűrűsödni, most meg hirtelen elmúlt, kezdek aggódni, de ilyenkor doki nincs, meg feleslegesen félnék is elmenni.
2018. jan. 18. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Kicsi még és a helyezkedésétől is függ mennyire érzed. Én 24 hetesen voltam dokinál mert egész nap nem éreztem pedig 18 hetes kortól mindennap bejelentkezett. Uh-n a saját szememmel láttam hogy mozog és SEMMIT nem éreztem belőle. Van ilyen :D
2018. jan. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Lehet, hogy a babádnak baja van, te meg félsz "feleslegesen" elmenni dokihoz? Gratulálok...

Szedd össze magad és menj be ügyeletre, inkább nevessenek ki, mint hogy bajotok legyen.

2018. jan. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Inkább menj be, nagy eséllyel úgy helyezkedik, hogy nem érzed hol mocorog, mivel kicsi meg van helye erre. Viszont izgulsz és az nem tesz jót.


Kétlem, hogy kinevessenek.

2018. jan. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem is a kinevetéstől, inkább a lecseszéstől félek, sajna a dokim elég hülye tud lenni, s máshoz nemtudok menni erre fele.

2018. jan. 18. 17:38
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ezzel orvoshoz mennék, nem tudnek megnyugodni, ha 2 napja nem érezném, 20 hetesen... Ügyeletre is bemehetsz, megnéznek.
2018. jan. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

24. hétig alig éreztem a babám... De azt mondják, aki már minden nap érzi és utána 24 órán belül egyszer sem (30. hét után 12 órán belül egy moccanás mozgásnak számít) az menjen orvoshoz. Lehet nincs baj, de lehet van...


Ha egyáltalán semmit, akkor próbálj meg hideget inni enni, csoki, cola, feküdj oldaladra esetleg hasra, de úgy, hogy ne nehezedj a hasadra csak amennyire kényelmes ( én tartottam magam alkarral és térddel, bár van aki képes végig hason aludni XD ) Aztán feküdj hanyatt és várj... negyed órán belül jelentkeznie kellene.

2018. jan. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utolsó, kipróbáltam, felélénkült a kisasszony, nagyon köszönöm a tippet :) legközelebb is ezt fogom kipróbálni, épp csokit ettem azelőtt, hogy írtad :D

Többieknek is köszönöm szépen!! :)

2018. jan. 18. 19:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia nekem egész nap mocorog 22 hetes vagyok.1 két napig én se éreztem de Észak a mozoghatott amit nem vettem észre.Aggodtam nagyon én is már a sírás kerülgetett. Aztán most bepotolta egész nap érzem és most is épp rugdosta a pocim.Nyugi nem kell mindig a legrosszabbra gondolni
2018. jan. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!