Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lesz ebből? 3 hetesnek...

Mi lesz ebből? 3 hetesnek megfelelő petezsák?

Figyelt kérdés
Első terhesség, nem tervezett, spirálom van. Utolsó menses október 28. Hasi ultrahangot végzett az orvos, csak az lett megállapítva, hogy rendes nagy uterusban 3 hetesnek megfelelő petezsák. A menstruációm alapján azt gondoltam 6 hetes terhes vagyok, ovulációm nem tudom mikor volt, nem vettem észre. Ebből mi lehet? Üresen marad a petezsák? Gyakran fáj a hasamalja, más tünetem nincs.

2019. dec. 9. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak azért fura, mert nincs olyan hogy 3 hetes petezsák. 5 hetes terhességnél látnak először petezsákot körülbelül. Tehát ez így ahogy leírtad, értelmezhetetlen.
2019. dec. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Pontosan azért tettem fel a kérdést, mert én se értem. Ez nem

vicc, ez van a papíromra írva, hogy 3 hetesnek megfelelő petezsák. Ennyit az állami egészségügyről.

2019. dec. 9. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!