Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek nem nehéz elkülöníteni,...

Nektek nem nehéz elkülöníteni, hogy a szalagok nyúlása vagy a puffadás miatt szurkál a hasatok?

Figyelt kérdés

24 hetes terhes vagyok, az elejétől vannak szurkálások a szalagok miatt, amik egyre erősebbek. Ma hajnal óta olyan, mint amikor erősen puffad az ember, csak az alhasamnál is érzem időnként, szóval szerintem a szalagok. Alig találok olyan pózt, ami jó lenne...

Ez egyébként egyre rosszabb lesz majd később? Nem alacsony a fájdalom küszöböm, de a hasamra kényes vagyok sajnos :D



2019. dec. 9. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért kellene elkülöníteni?
2019. dec. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Puffadásra lehet bevenni Espumisant. Tudom, hogy nem okoz gondot, mert nem szívódik fel, de így sem szeretnék feleslegesen beszedni.
2019. dec. 9. 15:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem szednék ilyeneket,Magnézium amit mindig mondanak.Egyébként igen ez csak rosszabb lesz ahogy nől a baba egyre nehezebb lesz a pocak.
2019. dec. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En konnye elkulonitettem, mivel nem puffadtam. 24 hetesen picit korai ez a nagyfoku diszkomfort. Mert jol sejted, rosszabb lesz sajnos. Masfelol viszont nekem volt hogy hirtelen nott, akkor rossz volt egy hetig de aztan hetekig semmi. Hatha csak ez van. Nekem most 34. heten vegyes. Nagyon fugg attol, hogy hogy helyezkedik a baba.
2019. dec. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!