Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhesen echon nincs...

8 hetes terhesen echon nincs szivhang, de nem is verzek, akkor mi fog tortenni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálam ugyan ez volt,8 hetesen még nem volt szívhang.nem engedtem semmit ,felkerestem egy másik dokit,és rá 2 napra már volt szívhang,most meg itt alszik mellettem,már 5 éves.
2010. júl. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kevés az esély, hogy lesz szívhang, de ahogy írta az első is, előfordul.

Ha mégsem lenne szívhang, akkor sajnos műtét lesz belőle. Sajnos én többször is átestem már ezen. Remélem, Nálad nem így fog alakulni.

2010. júl. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2 doki szokta megnézni, ha a másik sem találja, akkor sajna műtét. 6-7 hetesen már szokott lenni. Most voltál először dokinál? Visszahívott?

Nekem volt 6 hetesen szívhang, kicsit barnáztam, de csak 1 pötty volt 9 hetesen és sajnos nem volt már akkor szívhang. De azóta újra terhes lettem és meg is született a kisfiam, már lassan 6 hónapos.

2010. júl. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok, voltam az ugyeleten 4 doki nezett meg ez azt mondtak elvan halva a baba, ugyhogy el is vettek tolem szornyen vagyok, de imadkozom, hogy minnel hamarabb jojjon ossze a baba.
2010. júl. 20. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!