Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes terhesen kérhetek...

11 hetes terhesen kérhetek abortuszt? Vagy a szívhang miatt már nem?

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 11:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
a szívhangnak smemi köze hozzá, mert az már 7 hetesen is van (nekem akkor volt) ha akarsz akkor siess ,mert 12héttől már nem lehet!!!!
2011. febr. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
12 hetes korig kerhetsz.
2011. febr. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták ez egy új törvény.
2011. febr. 26. 11:24
 4/20 anonim ***** válasza:
55%
Szüld meg, és add örökbe! Ne öld meg!
2011. febr. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Ha már megszülöm nem adom oda, egész éltembe gyötörne a tudat h van egy gyermekem valahol a nagy világban.
2011. febr. 26. 11:29
 6/20 anonim ***** válasza:
67%
Sajnos,igen.De remélem,úgy döntesz,hogy megszülöd a SAJÁT gyerekedet,aki már most is az.
2011. febr. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
27%

Nem annak kell eltartania,aki azt írja,hogy szüld meg. Az örökbeadás még rosszabb lelkileg,mint az abortusz. A gyerek is bármikor felkereshet,hogy miért dobtad el magadtól!

Neked kell döntened,nem helyetted másnak.

Jól írták előttem.12 hét.

2011. febr. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
47%

Kedves Válaszolók! Megértem, hogy miért írjátok, hogy ne menjen valaki abortuszra. Higgyétek el én is imádom a gyerekeket és terhes is vagyok, nekem még soha nem volt abortuszom, most várom az első babámat, pedagógus is vagyok. De én meg tudom érteni azokat a nőket akik az abortusz mellett döntenek. Ha túl fiatal vagy, ha nincs párod, ha nincs megfelelő anyagi háttered... Millió oka lehet és még mindig felelősségteljesebb ez a döntés, mint esztelenül szülni és tönkretenni egy gyerek életét. Nincs szívfájdítóbb, mint szegény, szenvedő gyereket látni, aki veszekedések közepette, szegényen, szenvedve nő fel. És az árvaházak, gyerekotthonok is dugig vannak. Át kell ezt alaposan gondolni, de ne ítéljünk el senkit!

Én erőt és kitartást kívánok!

2011. febr. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
63%
tegnap volt itt egy csaja ki örökbe akarta adni, mert nem akarta elvetetni,arra is azt mondta mki h ne adja... erre most ne vetesse, adja örökbe... ha eldöntötte h mit akar, had csinálja már!!! senki nem tudja mi van a háttérben, lehet csak 16 éves, v anyagilag sehogy nem állnak, v van már 8 gyereke... első válaszloló
2011. febr. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Én 21 éves vagyok és az anyagiak is megengednék a gyermeket, de a volt párom azt mondta neki nem kell gyerek. Még nekem is új ez a hír és mikor ezt a választ kaptam kétségbeestem hogy akkor hogyan tovább.Szeretem a gyerekeket és anyum is most szült újra 3 hónapja és csodálatos volt végig nézni a terhességet és most azt hogy milyen gyorsasággal nő :)
2011. febr. 26. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!