Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veletek is elofordul a sok...

Veletek is elofordul a sok sétára hogy beszúr a hasatok?

Figyelt kérdés

10ezer lépés eddig nem volt sok nekem, mindennapi, ám amióta terhes vagyok ezt is nehezen teszem meg mert utána már meg kell állnom, gyakran beleszúr a fájdalom a hasamba.

Az orvos csak a magnezumra kérdezett rá, mikor mondtam neki ezt.

Szerintetek mitől lehet?

Néha nem is kell ennyi séta hozzá, elég ha csak éppen elmegyek a közeli boltba és már akkor érzem.


2019. dec. 13. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az utolsó 2-3 hónapban meg jóslófájás volt már sétálás kezdetén is. Hány hetes vagy amúgy? Emlékszem első babával már 16-18 hetesen is volt, hogy hosszabb sétánál szurkált vagy görcsölgetett a hasam. Második terhességemnél bevallom az igazat, nem fordítottam elég figyelmet ennek. Ha sokat görcsölgettem szedtem a magnéziumot marékszámra (akár 8 magnesii citiricit is egy nap alatt) aztán nem is volt semmi gond.
2019. dec. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt, majdnem az elejétől. De nekem szinte végig fájdogált a hasam. Ez persze ahogy te is írod, a hosszabb sétától csak rosszabb lett. Magnéziumon éltem. (Huszon akárhány hetesen sokszor megfordult a fejemben hogy nem húzzuk ki végig, végül 40+4re szültem indítással) Ha elmentünk vásárolni, úgy indultam el hogy egy magnerotot bevettem, és mindig volt a táskámban pár darab, szükség esetére. Ettől fogjuk rá, kicsit jobb lett mindig.
2019. dec. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

32 hetes vagyok

De már nekem is kB 20. Héttől ilyen.

Én magnerotot szedek, reggel kettőt és este kettőt.

Ha napközben nagyon rossz beveszek Még egyet.

2019. dec. 13. 21:32
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nekem is beszur. En holnap leszek 34 hetes. Azt mondta a doki hogy 36 het utan mar ne is szedjem a magneziumot szoval gondolom rosszabb lesz. De amugy mostanaban van hogy nagyon "beall" alul a hasam es nemcsak kellemetlen hanem kifejezetten faj. Szoval szerintem kezdetet veszi lassan a pihengetos korszak.
2019. dec. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!