Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barnás folyás a terhesség elején?

Barnás folyás a terhesség elején?

Figyelt kérdés

Nem görcsölök, nem fáj semmim.

Miért van ez? Jeleznem kell a nőgyógyásznak?

Van okom megijedni?

Mert ku.vára megijedtem. 🥺😱



2019. dec. 13. 07:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp menj el orvoshoz az a biztos.
2019. dec. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj orvoshoz, lehet progeszteron hiány, hematóma, méhszájseb, akármi..
2019. dec. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj nogyogyaszhoz mielobb, de annyira azert ne ijedj meg, lehet hogy minden rendben van.
2019. dec. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!


Szedek femibion 1-et ,3000D vitamint, tőzegáfonyát..

Beszéltem a nőgyógyászommal, azt mondta h, ha csak egy minimális, akkor nem kell megijednem.

(Éppen annyi volt hogy a fehérneműt beszinezte, wc papíron nem volt semmi nyoma, ez sztem tényleg minimális)


Most kb 30percenként pisilek, de hála Istennek eddig semmi további nyoma nincs,nagyon szeretném ha így maradna!! 🙏🙏🙏🙏🙏

2019. dec. 13. 09:13
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja, és 1hete vették le a cytologiat, akkor látni kellett volna gondolom, ha lenne valami sebem vagy ilyenek. Nem? Nem vagyok egy tapasztalt, ne haragudjatok.. 😏
2019. dec. 13. 09:14
 6/10 khniki ***** válasza:
Lehet progeszteron hiány, akkor mielőbb gyógyszerrel kell pótolni.
2019. dec. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Olvastam h progreszteron krémek is vannak, az orvos tudomása nélkül mennyire célszerű alkalmazni? Leginkább a megelőzés és a megnyugvás miatt kérdezem..
2019. dec. 13. 11:35
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Progeszteronpotlasrol beszelj az orvosoddal plusz hematoma is lehet.
2019. dec. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp lásson orvos. Ha hematóma akkor kapsz progeszteront meg pihenni kell. Bármi lehet, de csak úgy lehet kezelni ha tudják mi az.
2019. dec. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Ügyeleten voltam,kaptam utrogestant és pihi,ahogy mondtátok! Most 12.hét végéig itthon leszek. Ötletek, hogy mivel foglaljam el magam?

2019. dec. 13. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!