Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhesen hasfeszűlés,...

6 hetes terhesen hasfeszűlés, görcsök normális?

Figyelt kérdés
Múlt héten az orvos még nem látott semmit, a kimaradt vérzés alapján 6 hetes vagyok. Nagyon fáradt vagyok egész nap, görcsölök, nem ennék semmit, ez normális? Jan2.án megyek vissza orvishoz

2019. dec. 15. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Pontosan hány naposan mentél orvoshoz, amikor még nem látott semmit? De egyébként ennek a tünetnek éppen ma néztem utána, mert engem is érint, de mindenhol azt olvasom, hogy normális, akár a 14. hétig is eltarthat. Van, aki azt írta, hogy még 8 hetesen is tamponnal ment mindenhova, olyan erős megjön érzése volt.
2019. dec. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Múlt csütörtökön voltam orvosnál
2019. dec. 15. 13:38
 3/8 anonim ***** válasza:

Bizony, hogy normális!

Én nem tudtam még a boltba se lemenni annyira fájt nekem.

Aztán úgy a 8-9 hét körül szépen csillapodott, a 10 hétre pedig elmúlt.

Aztán a 14. Héttől nekem újra jelentkeztek csak már teljesen máshogy!


16 khm 😊

2019. dec. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 khniki ***** válasza:
Normális.
2019. dec. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. dec. 15. 18:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a gorcs eros, akkor nem normalis. Azaz normalis, csak nem jelent jot. Ha nagyon gorcsolsz menj be az ugyeletre. A faradtsag teljesen oke.
2019. dec. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. A kerdeseddel kapcsolatban nics tapasztalatom.

Csak az miatt írok h, elmondjam.. Én is 6hetesen mentem először uhra, akkor semmit nem láttak és nagyon megijesztettél.

1het idegeskedés után mentem ismét, amikor már ott dobogott a pici szív.

A legjobb, amit most tehetsz az az, h próbálsz megnyugodni és amennyire csak tudod kíméld magad.

Én nagyon szurkolok! Szuszá! 🤞🙏

2019. dec. 16. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem te ijesztettél meg.. Hanem az orvosok! Előző voltam.
2019. dec. 16. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!