Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzati petefészekciszta vagy...

Magzati petefészekciszta vagy gyomorprobléma?

Figyelt kérdés

31+4 hetes kismama vagyok, tegnap került sor a harmadik genetikai ultrahangra (legutóbb 6 hete voltunk uh-n). Az orvos észrevett egy foltot a babán, de még egyelőre nem tudta eldönteni, hogy mi az. Az első tippje petefészekciszta volt, azt mondta az felszívódik magától a szülésig, de utána is, a második gondolata viszont az, hogy a gyomra nem ürít rendesen. Hétfőn vissza kell mennünk ismét, ha a folt mérete nem változik vagy eltűnik, akkor minden bizonnyal ciszta, ha változik, akkor a gyomornál lehet egy kis probléma. Ebben az esetben további genetikai vizsgálatokra kerül sor. Az orvos megnyugtatott, hogy egyik sem veszélyes a baba életére nézve, ha a gyomor a ludas, szülés után elvégeznek rajta egy rutinműtétet, de én azért aggódom. Sajnos a méhszájam is elkezdett kinyílni, 2100-as az érték, plusz vitamint kaptam.


Tapasztalatokra, véleményekre lennék kíváncsi, hogy valaki járt-e már hasonló helyzetben. Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. dec. 20. 08:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!