Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok. Mit tegyek?

Terhes vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A jelenlegi partneremmel egy hónapja vagyunk együtt. Ezt az első hancúrtól számoljuk. Ami kicsit másképp sült el mint képzeltem. Nem igen védekeztünk. Miután petefészekcisztás vagyok/voltam, a dokik azt mondták számomra nehéz a teherbe esés. Így az évek során is többször alkalmaztam a megszakításos védekezési módszert. De annyira a vágy hevében voltunk, hogy nem jött össze a rendes megszakítás. Úgy voltam vele semmi baj. Nagy gond nem lesz belőle, hiszen eddig sem volt semmi probléma. Az eset óta 4 hét telt el. Mivel nem jött meg ami sokszor előfordul, elkezdtem agyalgatni. Majd úgy döntöttem egye fene csináljunk egy tesztet. És mit ad Isten pozitív lett.

De itt az aggasztó dolog, hogy most mit tegyek hiszen egyetemista vagyok, nincs lakásom, se fix állásom, és egy hónapos kapcsolatom van még csak. Segítsetek kérlek...



2018. márc. 7. 16:02
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
95%
A pàrod tud rola ?Ha nem akkor közöld vele ne halogasd annàl rosszabb lessz .Legyél vele őszinte.
2018. márc. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
92%

1. abortusz

2. megszülöd a gyereket és örökbe adod egy felelősségteljes családnak

3. megszülöd és te neveled fel


Egyébként gratulálok. Soha nem szexelünk védekezés nélkül.

2018. márc. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
87%

Gratulálok anyuka!

A megszakításos módszer, nem védekezés. Attól mert azelőtt sosem voltál az másoktól, attól ez semmiféle védelmet nem nyújt.

Szerinted 1 hónapos kapcsolatból mennyire lesz komoly kapcsolat, úgy hogy közlöd az elején, hogy bocsi drágám, már is gyereket várok tőled.

Nem is ismerheted még rendesen a tagot és azt se tudhatod, hogy valóban vele akarod leélni az életed. És ha most bevállalsz egy gyereket, SEMMIBEN nem fog támogatni az állam, de más se nagyon.

Szerintem igen egyértelmű a dolog. Vetesd el a gyereket, mert ennek semmi értelme. És legközelebb VÉDEKEZZ.

2018. márc. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
83%

A párod mit szól hozzá?

Felelőtlenek voltatok, de ezen már kell rágódni, megtörtént a baj.

Családod támogatna?

2018. márc. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
75%
Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy ilyen emberek miért szexelnek egyáltalán. Ebből látszik, hogy fingod sincs a tested működéséről, meggondolatlan, felelőtlen vagy. Ha a gyerek nem inná meg a levét, akkor azt mondanám, hogy tartsd meg és edd meg amit főztél.
2018. márc. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
90%
Egyik barátnőmnek is így jött össze a gyerek ugyanezzel a betegséggel. Jó tanács ilyen helyzetben nincs sajnos. Abortusz vagy megtartod, de viszont ha elveteted akkor meg van a valószínűsége, hogy nem lehet majd gyereked a későbbiekben. Barátnőm megtartotta, de senki sem támogatta és a gyerek egy abuzív kapcsolatban fog felnőni.
2018. márc. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
73%
El ne mondd senkinek se, h egyetemre jársz, mert még elhiszik, h okos vagy...
2018. márc. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
51%
Vetesd el, ennyi, kb egy napos korhaz, vagy annyi se. Mit kell ezen dilemmazni?
2018. márc. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
78%
Úgy tűnik, sem az egyetemhez, sem a szexhez nem kell IQ.
2018. márc. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
65%

Legalább a barátodnak lehetett volna annyi esze, hogy felhúz egy gumit. Terhesség és nemi betegségek smafu??


A leghelyesebb az lenne, ha vállalnátok a következményeket. Egyetemen tudsz halasztani, párod is tud munkát válllani.

Az abortuszt a lelkiismeretedre bízom. És azt is érdemes megfontolni, hogy ilyen betegséggel ki tudja, hogy a sors ad-e neked még egyszer gyereket.

2018. márc. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!