Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit értetek terhességi cukor...

Mit értetek terhességi cukor alatt?

Figyelt kérdés

Foleg a tejtermékek gondolok. Legutóbbi terhességemnel szinte joghurtot ettem joghurttal. Mondanom se kell, azóta se ettem joghurtot 😆


Érdekelne, hogy tejtermék címmel miket csináltatok magatoknak. Megmondom őszintén: túrót nem bírom megenni, turmixtol hánytam, stevia edesitotol is oklendeztem, ahogy a natúr joghurtba teszek gyümölcs se vált be. Ugyan tulelesre mentem, tehát próbáltam nem is nézni mit eszek, csak rágni és vízzel gyorsan leobliteni, de szerintem az nem állapot, hogy úgy érkezek, hogy közben oklendezek. Minden étkezés egy kín volt. Mit javasoltok?


2019. dec. 20. 19:30
 1/8 A kérdező kommentje:
Elnézést, telefon javít. Mit ettetek akart lenni.
2019. dec. 20. 19:30
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja, és nem azért, mert hányás émelygésett volna, egyszerűen a diétás etrendtol undorodtam. Undorodtam a Norbi update kenyérből, a sima teljes kiorlesu kemyertol, a Ceres kemyertol... KB úgy kellett lenyomnom, persze, amit nem lehetett arra csorgott a nyálam.. Krumplis tészta finom csemege uborkával..
2019. dec. 20. 19:32
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Én tudok főzni, nekem nem voltak ilyen gondjaim.
2019. dec. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát, először is fejben kell átállnod. Ha így állsz hozza, akkor semmit sem fogsz tudni enni.

Ettem tk kenyeret, Norbi pudingot, joghurtot nem szeretem, szoval azt nem, gullón kekszek nagyon finomak, bulgurt, durum tésztát, szaffis lisztekből lehet csinálni sütiket, van cukormentes lekvár, mogyorókrém, lehet csinálni császármorzsát és egy csomó mindent. Is. Mizo laktóz mentes kakaója cukormentes is és nagyon finom. Stb.

2019. dec. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Joghurt, tej gyors, azt nem is nagyon ettem.

Szinte csak a sajtok szerepeltek a tejtermékek közül gdm-es étrendemben.

2019. dec. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%

Görög joghurtot korpivittal imadom. Iszok tejet is, egyedül reggelire nem, mert ott hirtelen nagyot dob, de utóvacsinak teljesen jó kekszel. Le is tojhatod amúgy a diétát. Most találkoztam egy kismamával, aki büszkén mobdta, h 54- ről 94- re hízott. Kérdeztem tőle, h vérnyomás, cukor? A vérnyomása 150 körül van, még nem vette be a gyógyszert. A cukra magas, de letojja, azt eszi, amit kíván. Az edménye szerint már van fehérje a vizeletében, dorongra van dagadva mindene. Mondom neki: szépen gyalogolsz egy toxémia irányába, csak tudd. A mgas cukor meg elégtelen köldökzsinor ellátást eredményezhet, leválhat a méhlepényed. Kiderült, hogy szakrendelésen sem járt, pefig itt mindenkit küldenek magas terheléssel. Így is lehet jozzá állni.

Egyébként mindent eszek, én főzök, számolni tudok 160-as ch-án vagyok.

2019. dec. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%

Annyira bírom, hogy a gdm-ed kismamák többsége mintha felsőbbrendű lenne attól, hogy végigcsinálja ezt a diétát és mindenki hülye aki nem tudja.

Én is küzdök vele, de az ilyen csoportokban már nem is kérdezek, mert azt érzem, hogy sík hülye vagyok, mert nem megy egyik pillanatról a másikra az átállás.


Kérdező: a jogobellának van no added sugar joghurtja. Vadászni kell, de fincsi. Nekem az bevált. Túrót próbáld ki reszelt almával, fahéjjal, ha szereted eritritet tehetsz rá (én szoktam, nincs olyan mellékíze mint a steviának). Én uzsira szoktam egy alma 100g túróval kombót. Ezen kívül Szafinak van zabpuding pora, tejjel kifőzve és fagyasztott áfonyát, málnát hozzáadva fincsi. Ha chia magot teszel bele mikor megcsinálod és csak délután/este eszed meg,még laktatóbb. Szintén eritrittel szoktam édesíteni. Ezen kívül tejfölt simán teszek több ételbe is.

Hátha ezek segítenek kicsit. Kitartást!

2019. dec. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves válaszokat.



A többire inkább nem reagálok, annyit se érnek.

2019. dec. 21. 05:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!