Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Harmony vagy nifty teszt?

Harmony vagy nifty teszt?

Figyelt kérdés
Van valakinek tapasztalata vele? A nifty-n nagyon sok ismerősünk volt, de nem tudom miben tudhat többet mint a harmony. Nem szeretnénk ha beteg lenne a baba. Inkább menjünk biztosra és nifty?
2019. dec. 26. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:
32%
Ezek a tesztek 8-10 betegségre szűrnek max. Közben van több millió születési rendellenesség. Nem tudtok biztosra menni, mert nem lehet.
2019. dec. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megnéztem most, a Harmony 3 kromoszóma rendellenességre szűr.

Én most karácsony előtt kaptam kézhez a Trisomy teszt eredményemet. Az is ugyanerre a 3 betegségre szűr, de majd 20.000 ft-tal olcsóbb.

Keress rá a googleban.

2019. dec. 28. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a harmonyt. A nifty 97 genetikai rendellenesseget vizsgal. En ezt csinaltattam. Eredmenyem meg nincs, 3napja vettek vért, 6 munkanapon belul van eredmeny.
2020. jan. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!