Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 8. hétben normális h megnagy...

A 8. hétben normális h megnagyobbodott a mellbimbóm körüli rész?

Figyelt kérdés
eddig -4 kg nál járok sűrűn felvagyok puffadva.ez normális jelenség ilyenkor?
2010. júl. 20. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
minden amit írtál normális. gratulálok a babához.
2010. júl. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Érdekes én nem hogy fogytam híztam.De hogy a kérdésedre válaszoljak,az én mellbimbóm körüli rész is megnőlt és besötétült:)Ez normális!
2010. júl. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Teljesen normális a puffadás (kb a 12. hét körül elmúlik), s nekem is egy kicsit megnagyobbodott a bimbó udvara (azóta a bimbó is, mg az udvar is még jobban).

A kilókhoz nem tudok hozzászólni, mert nekem lefele nem ment.

28 hetes kismama

2010. júl. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem írni hogy csak a bal cicimen látszik jobban.de azon nagyon.teljesen megváltozott a kinézete a cicijeimnek.oldalról inkább a hengerre hasonlít:S
2010. júl. 20. 18:23
 5/7 anonim ***** válasza:
ha a sok hányástól émelygéstől van mínusz kiló akkor normális. ha nem akkor majd a laboreredmény (úgyis nemsokára menned kell) megmutatja, hogy van-e valami gond.
2010. júl. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nincs hányingerem és nem émelygek.inkább étvágytalan vagyok nagyon nagyon.:(meg sokat szédülök is
2010. júl. 20. 18:25
 7/7 anonim ***** válasza:

én is nagyon étvágytalan voltam. szedd a terhesvitamint, és én sok gyümölcsöt ettem, főzeléket, levest, pépesebb ételeket, joghurtokat. pár hét alatt újra helyreállt az étkezésem. bár most sem eszek sokkal többet, mint előtte (soha nem voltam egy nagyevő), de nem is kell kettő helyett enni, inkább a minőség számít.

nagyon boldog babavárást kívánok :)

2010. júl. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!