Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes szülésznőt...

Mikor érdemes szülésznőt fogadni? Lehet csak szülésznőt fogadni? Szent Istvánba szeretnék szülni. Kit ajánlanátok? Mennyit adjunk neki, és mikor?

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem érdemes szülésznőt fogadni, ő van veled egész végig és sokat tud segíteni. van aki orvost nem is fogad csak szülésznőt. ez a te döntésed. ajánlani nem tudok, nem ismerek ott senkit, de a tarifát vele kell megbeszélni majd. szerintem ha megvan a személy kérdezz rá konkrétan mennyiért vállalná. az összeget általában akkor szokták odaadni amikor a kórházból már mentek haza.
2010. júl. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én az Istvánban szültem 1 éve dr. Várnai Ferenc volt a fogadott orvosom és Lomen Marika a szülésznőm. Lehet csak szülésznőt fogadni én úgy tudom. Vele kell megbeszélni, hogy mennyiért vállalja. Mi 1 éve 20 e-ret adtunk neki az orvosnak meg 50-.et és császár lett a vége. :(

Mi mielött elmentünk a kórházból akkor adtuk oda neki.

Remélem tudtam segíteni.

2010. júl. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én féléve szültem a Szent Imrében. Csak szülésznőt fogadtam; nagyon megérte! 20ezret adtam neki és az ügyeletes orvos volt ott, de ő is nagyon kedves volt, neki csak egy tizest. A szülésznő bejött a gyermekágyas osztályra, hogy elmondja, mit kell majd otthon tennem, akkor adtam neki, az orvos bejött, mielőtt hazamentünk a kórházból gát varrtot szedni, aneki akkor adtam. (Szülésznővel előtte volt 2 találkozó, szülés felkészítő, az volt 10ezer)
2010. júl. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!