Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jászberényben kit ajánlanátok...

Jászberényben kit ajánlanátok szülésznőt?

Figyelt kérdés
Orvosom már van, de szeretnék szülésznőt is. Vagy inkább a dokit kérdezzem meg, hogy kivel "dolgozna" szívesebben? Köszönöm a válaszokat!
2010. márc. 1. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Azt hogy kivel dolgozna együtt az orvos az nem a te dolgot.Neked kell megfelelnie.

Csak félig tudok segíteni: Az Emese: alacsony pénzéhes nőszemélyt semmiképp sem.

Van egy Edit nevezetű, nagyon de nagyon rendes és aranyos és ott van veled végig, még szülés után is.

Majd megkérdezem a pontos nevüket.

Amúgy melyik dokhoz jársz?Első baba?

Én is most várom a másodikat.De még az elején a 13. hétbe járok.

2010. márc. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod! Az Emese nevű hölgyről már több ismerősöm mondott rosszat. De csak róla hallottam.

Igen, első babámmal vagyok várandós és már nagyon várom!:-) Amúgy dr. Dalloshoz járok, vele nagyon meg vagyok elégedve. Nagyon szimpatikus és kedves.

2010. márc. 2. 12:48
 3/7 anonim ***** válasza:

szia.

én is Dalloshoz járok, én is nagyon meg vagyok elégedve vele.Emesét én is hallottam hogy nem jó, nekem a Halászi Juditot és Guba Mónikát hallottam, ők fiatalok mindketten, de sztem én is közülük választok, mert sok jót hallottam! remélem jó döntést hozol, ha megtudsz esetleg valamit vagy beszélsz valakivel akkor szivesen veszem, ha irsz:) köszi

2010. márc. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm Neked is a választ! Ha én is tudok meg valamit, akkor feltétlenül írok. Amúgy Te hányadik hétben jársz? Mi 16 hetesek vagyunk.
2010. márc. 5. 10:09
 5/7 anonim ***** válasza:

szia,

mi a 23.hetet kezdjük vagyis a babócám már egy héttel előttem van! ha megtudok valamit én is irok:) és te hogy viseled a terhességet? Dallos doktorral meg vagy elégedve?

2010. márc. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Lányok hallottam olyan infót, hogy Nagy Judit egy nagyon aranyos szülésznő. Remélem, jól értettem a nevét.:-)

Dallos doki egy nagyon szimpatikus orvos! Bármit kérdezhetek nem hurrog le, türelmesen válaszol, mindent elmutogat és elmagyaráz. Látszik, hogy szereti a munkáját és törődik a "betegeivel". Együtt örül velem mikor az uh-on nézem a csöppem.

Több ismerősöm mesélte, hogy mikor szültek vagy el se ment nyaralni vagy hazajött. És nem kér el egy csomó pénzt.

Sok egészséget Mindenkinek!

2010. márc. 8. 16:14
 7/7 anonim ***** válasza:

Dallos doktor volt nekem is megfogadva.100%.osan meg voltam vele elégedve szintén.Vizsgálat után megkérdeztem mivel tartozom,azt mondta amennyit gondolok,de volt hogy azt mondta semmivel.Szóval tényleg nem pénzéhes.Figyelmes és pontos!

Szülésznőt nem fogadtam,de az Emese volt benn,Én vele is meg voltam elégedve,kedves volt,mindenre kaptam választ,jól végezte a munkáját!

2011. márc. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!