Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elevit complex nem teljes...

Elevit complex nem teljes értékű vitamin? Kellene még mellé kiegészítés?

Figyelt kérdés

Az összetételnél sok vitaminnál, ásványi anyagnál(pl mg, ca, biotin, A-E vitaminok) nem 100% a napi beviteli érték, felnőttek számára ajánlott szükséglet. Hát még ha a terhességet is hozzávesszük.

Ti szedtetek mellé pluszba vmit, ha igen mit?


2019. dec. 29. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
A gyártó biztos úgy gondolta, hogy mellette még eszel is legalább napi háromszor..
2019. dec. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A Ladeevit - nek jobb az összetétele, és amúgy ezek csak kiegészítők, rendesen kell táplálkozni, ez alap.
2019. dec. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kb semmi nem marad meg bennem, a vérképem 3 hét alatt iszonyat sokat romlott. A dokim írta fel az elevitet, de ahogy olvasgattam a dolgokat rajta látom, hogy nem minden fedez mindent.

De egyébként is, szerintem úgy lenne a normális terhesség alatt, hogy 100% vitaminpótlás, mellé a táplálék útján szerzett vitamin. Mivel amit pirulákkal viszel be, az lenne az alapszükségleted vitaminokból. Ezek felül a babát is el kel látnod.

De lehet hülyeség, csak bennem ez van:S

2019. dec. 29. 13:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Hát nem tudom.. Szerintem ezt azért annyira nem kell túlparázni. Pár generáció felnőtt bolti vitaminok nélkül.

Egyébként én is elevitet szedtem, bár nem voltam rosszul, de nem igazán tudtam enni (egész a végéig nem kívántam az ételt, csak néha voltam éhes). Nem lett gond.

Ha kell valami, úgyis rákívánsz. Gondolom én 😀

2019. dec. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Nekem az első terhessegemnél azt mondta a doktornő, hogy ha sok pénzem van nyugodtan vegyek bármilyen felé fajta vitaminokat gravida elevit stb... Csak néztem majd azt mondta ha minden nap megleszek 1-2 gyümölcsöt zöldséget pont annyi vitamint viszek be a szervezetem e mint ezekben a vitaminkeszitményekben van.... Max felfujja a gyereket. A második terhessegem van most és. Szintén nem szedek semmi ilyesmit. Jó babavárást
2019. dec. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!