Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetesen verzes mitol?

14 hetesen verzes mitol?

Figyelt kérdés
14 hetes vagyok , tegnap elkezdtem verezni ,rogton korhaz .De semmit nem mondtak .Uhn baba jolvan .A verzesem kevesebb de meg van .A tegnapi nap es ehesz heten sokat emeltek ennek lehet koze hozza nem tudom
2020. jan. 2. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem mondtak? Akkor kérdezz :) sok olyan kérdés van itt ami alá azt írják, hogy a kórházban nem mondtak semmit. Ilyen nincs, ha rendesen megkérdezed mi van.
2020. jan. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Izabella220 ***** válasza:
Az is lehet hogy csak egy ér pattant szét, de amúgy sok esetben megvizsgálnaz orvos és ő sem találja a vérzés okát. Lehet hormonális is. Az a lényeg hohy a babával minden rendben.
2020. jan. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kerdeztem tobbszor is ..Annyit mondanak a babaval minden rendbe az uh szerint. Nagyon verszegeny vagyok ezt nagyon mondogatjak sajnos en mar evek ota...:(
2020. jan. 2. 11:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen a 16. héten. Tájékoztató uh-t csináltak este, amin annyit láttak, h a baba jól van. Bent tartottak, majd másnap csináltak egy nagy uh-t, ahol kiderült, hogy mélyen fekvő lepény a méhszáj vonalán húzódik. 2 nap múlva hazaengedtek, még néha visszajött ilyen enyhe véres dolog, pihentem stb, aztán egy hónap múlva már feljebb vándorolt a tapadás, azóta minden ok. 29 hetes vagyok.
2020. jan. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!