Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérzés 8-9 hetesen mindenképp...

Vérzés 8-9 hetesen mindenképp bajt jelent? Ilyenkor rögtön orvos vagy várjak még?

Figyelt kérdés
Együttlét közben kezdtem vérezni, azóta nem lett erősebb és nincs görcs sem. tudom, hogy sokminden lehet, de 2 napja a terhességi tünetek is elmúltak (pedig előtte folyamataosan émelyegtem és naponta többször hánytam)
2019. júl. 7. 09:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
doki!terhesség alatt a vérzés sose normális
2019. júl. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Be kell menni ügyeletre
2019. júl. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
nem fognak elhajtani, ha eddig még nem voltam orvosnál és nincs papírom a terhességről? holnap estére kaptam időpontot
2019. júl. 7. 09:14
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem hajtanak el, megvizsgálnak.
2019. júl. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem hajtanak el.


Sose félj segítsėget kérni terhesen, nem fognak hülyének nézni. Ha mégis, akkor meg kit érdekel, az egészséged/egészségetek fontosabb

2019. júl. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem fognak



Vérzéssel voltam én is Semmelweis napon ráadásul...


Kiderült, hogy sokkal fiatalabb a baba, mint mensi alapján lennie kellene..


Lelkemre kötötték, higy ha görcs, vérzés van, akkor azonnal éjjel napapl menni kell..

És csak amiatt nem fogtak benn, mert van egy 1 évesem


Pedig "csak" pecsételtem pisiléskor


( Esztergom)

2019. júl. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Menj orvoshoz minél előbb.

Ha normális a doki, akkor nem szól, ha meg nem normális, akkor azért is szól, ha levegőt veszel, úgyhogy magadra ne vedd, ha nem lenne kedves. De mindenképp menj be kórházba.

2019. júl. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Menj be azonnal, az hogynem erősödött az azt jelenti hogy azóta is tart? Nem fognak elhajtani!
2019. júl. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget! férjem most eldobta a gyereket a nagymamához, aztán indulunk.

úgy tart azóta is, hogy pisiléskor (persze 5 percenként rohangálokk) és már inkább barnának mondanám.

2019. júl. 7. 09:53
 10/18 anonim ***** válasza:
Kitartást, reméljük nem lesz baj.
2019. júl. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!