Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes kismama vagyok mehetek...

9 hetes kismama vagyok mehetek e strandra? Vagy várjam meg a 12. hét betőltését.

Figyelt kérdés
2020. jan. 4. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Mehetsz, de szét fogsz fagyni most is és három hét múlva is.
2020. jan. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Ne menj. Ilyenkor meleg, gyógyvíz be mennék és az nem jó
2020. jan. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Jobb egész terhesség alatt kerülni a termál és gyógyvízeket.
2020. jan. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2020. jan. 4. 17:17
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Én voltam 5 hetesen, 8 hetesen és 13 hetesen is termálfürdöben. Előtte és utána intim törlőt használtam és lekopogom semmi bajom nem lett tőle. Meleg vízben is fürödtem igaz abban nem sokáig. Szerintem terhesen túl sok mindentől félteni akarják az embert, de kellő odafigyeléssel szinte mindent lehet csinálni.
2020. jan. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Mi egész nap fürdőztünk a meleg vízben. Nem tudtam, hogy terhes vagyok. Délutánra mensi szerű görcseim lettek, estére ömlött belőlem a vér, nagy darabokkal... az orvos szerint egyértelműen az egész napos meleg víz okozta a vetélést. Még a nagyon meleg esti fürdőt se ajánlják. De tény, én szó szerint reggeltől estig benne voltam.
2020. jan. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Sem a forró víz, sem a bacik nem kellenek most. Egy gombás fertőzés is tragikus lehet. Mérlegelj, megéri?!
2020. jan. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd ki. Vannak szerencsések, akik alapból nem fogékonyak a fertőzésekre és vannak olyanok, akik kb.minden nyilvános helyen össze tudnak szedni valamit. Nem érdemes kockáztatni..
2020. jan. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vetélés után pár hétre mentünk fürdőzni - már rég le volt foglalva - akkor szerencsére nem lett semmi bajom! Ugyebár hallani, hogy akkor sem szabad pár hétig menni. Én megkockáztattam saját felelősségemre.


Most ismét babát várok, de így már nem merném bevállalni! Az Ő egészsége mindennél többet ér és persze az enyém is, így, hogy egy élet cseperedik bennem! 🙂

2020. jan. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!