Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A "görcsölgetés" mennyi ideig...

A "görcsölgetés" mennyi ideig és milyen intenzitással normális?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy amíg vér nincs, addig nagy gond nem lehet, de attól még aggódom. Nekem a menstruációim sem voltak különösebben fájdalmasak soha, néha szurkálás az alhasamnál, és ennyi. A babám most 10 hetes (és 5 napos :) ), és néha szurkál az alhasam, méhem tájéka (enyhébben, vagy max olyan erősen, mint egy gyenge fájdalom menstruáció előtt). Nem tudom, mikortól érdemes aggódni? Ez vajon még normális lehet? Fizikai aktivitás után határozottabban érzem, szóval próbálom kerülni az ilyen helyzeteket, de azért nem tudok minden szituációból kibújni.

Két hét múlva megyek a genetikai UH-ra, vajon addig ha nem múlik, akkor említsem meg az orvosomnak?


Köszönöm előre is!


2020. jan. 5. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális.rendezőtsz át :)) növekszik a méh :)

Megemlítheted.. Max megnyugtat :)

Gratula a babához :)

2020. jan. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Normális amíg vérzés nincs.

Nekem a második terhességnél a 7.héttől a végéig fájdogált a hasam, enyhébb mensis görcshöz tudtam hasonlítani. Sok magnéziumot szedtem, ez segített. Dokim szerint mindig minden rendben volt, nyílni se nyílt a méhszáj. (Pedig nagyon féltem hogy koraszülés lesz)

2020. jan. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Említsd meg, de úgyis csak magnéziumot fog javasolni.

Nekem még középidőben is fájt a hasam, hol sima görcs, hol kesszurás-szerű fájdalom volt, elég erősen.

Ijesztő, de normális.

2020. jan. 6. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!