Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab utáni vérzés kinek...

Missed ab utáni vérzés kinek mennyi ideig tartott? Normális, hogy már másfél hete különböző intenzitással, de vérezgetek?

Figyelt kérdés
Egyik nap csak barnázás, másnap kissé intenzívebb vérzés 1-2 napig, aztán megint csak barnázás...
2013. nov. 28. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is véreztem utána egy jó darabig, de nem erősen.
2013. nov. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2 hétig tartott. Már nagyon untam a végén.
2013. nov. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy hétig tartott és nem volt vészes. Az utána következő első menstruáció viszont olyan volt, mint az első spontán vetélésem. Azt hittem, sohasem fog elmúlni és a mennyisége is borzasztóan sok volt. Görcsöltem is, pedig előtte nem szoktam.
2013. nov. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én csak aznap véreztem, aztán 1-2 nap barnázás volt. Azt mondták a kórházban, hogy ha 2 hét után is vérzik, menjek vissza. Meg ha fáj, vagy lázam/hőemelkedésem van.
2013. nov. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!