Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit szeret a babátok? (étel/it...

Mit szeret a babátok? (étel/ital).

Figyelt kérdés
Ha friss gyümölcslevet, vagy kakaót iszom, ha valami nagyon finomat eszem, utána mindig annyit mocorog, innen gondolom, hogy neki is nagyon tetszik. Nálatok van ilyen kedvenc?
2010. júl. 21. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálam az a kedvence, ha egyszerűen csak eszem. Mindegy mit. :)

Remélem nem is lesz válogatós.

Amúgy volt egy időszakom tavasszal, amikor nagyon örült a reteknek. :)

29 hetes kismama

2010. júl. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jégkrémet imádja! :)
2010. júl. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az enyémnek is mindegy csak egyek:)a marhapörköltre nagyon bepörgött múltkor:)
2010. júl. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én kislányomnak vannak stabil kedvencei, hónapok óta beindul ezekre.Szabályosan bulizik a kakaótól, a túrógombóctól, a csokiktól, a gyümölcsöktől ( főleg eper és kopaszbarack). Ilyenkor majd kiugrik a hasamból.

31 h km

2010. júl. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam az új sláger a dinnye!
2010. júl. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is mindenre beindul ami édes főleg ha gyümölcsöt vagy fagyit eszem. De írok egy ellenpéldát is: a babóm olyan mintha egész éjszaka aludni kb kétszer kelek fel pisilni akkor ő is fent van, viszont valamelyik nap főtt kukoricát ettem kicsit fel is fújt a drágám meg egész éjszaka rúgott vágott úgy hogy már szinte fájt. Másnap megkérdeztem anyumat hogy már most fájhat a hasa tőle mert tombolt egész este és szerinte biztos attól volt. Szóval így kerül a kukit és maradok azoknál amit szeret.

35hkm

2010. júl. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!