Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan étel vagy ital...

Van olyan étel vagy ital amire rákattantatok? Tejes probléma.

Figyelt kérdés
Én teljesen rászoktam a tejre. De csak a harmadik trimeszterben. Tej, kakaó, karamellás tej, ice caffé, banános shake, stb. Napi két liter úgy lemegy, hogy szinte észre sem veszem, csak azt, hogy már megint elfogyott a tej. Szerintetek nem okoz ennyi tej elfogyasztása gondot? Mert egy időben azt lehetett hallani, hogy a tej nem is olyan egészséges mint amilyennek mondják. És ha megszületik a babócám akkor meg egyáltalán nem is ihatok, mert ezt is a napokban mondta az egyik ismerősöm. Szóval teljes a képzavar.Segítenétek?
2010. márc. 17. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
2010. márc. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi bajt nem okoz, sőt tele van kalciummal.Amugy ha megszületik a kicsi miért nem ihatsz tejet?-ezt még nem hallottam.
2010. márc. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
31 hetes vagyok, de megveszek a tejes dolgokért, főleg a kakaót szeretem, naponta többször is megtudom inni,utána a tejbegríz, fahéjjal, vagy kakaóval,én remélem hogy ez nem káros, de én kb 1 nap 1l iszok.
2010. márc. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én savanyúkáposzta függő vagyok, és szinte vega voltam mielőtt terhes lettem most állandóan húst ennék. Igaz én még az elején járok! nem tudom mennyi igazság van benne de nagymamám mondta h "kislányom régen nem voltak vitaminok ettek a kismamák amit megkívántak" Sztem nem véletlen ha valamit kíván az ember nem?
2010. márc. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a belinkkelt oldalt.

Örömmel olvasom, hogy mások is szeretik ennyire a tejet.Már azt hittem , hogy ez valami mánia nálam:) De azért próbálok odafigyelni, hogy egy normális mértéket tartsak a tejfogyasztásban. Érdekes, hogy a gyümölcsjoghurtokat nem nagyon csípem.

Nekem azt mondták, hogy ha szoptatáskor is sok tejféleséget fogyasztok akkor hasfájós vagy kiütéses lesz a babám tejtől.De majd azért kikérdezem a védőnőt, hogy mi a véleménye úgyis holnap jön hozzám. Amúgy a párom semmi tejes dolgot nem fogyaszthat mert nem bírja. Nála ez kamaszkorában jött ki. Szóval ezért is érdekel, hogy ha meglesz a picikém akkor hogyan is álljak hozzá a tejcsi témához.

36 km

2010. márc. 17. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!