Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes vagyok és még egyszer...

27 hetes vagyok és még egyszer sem nézték a méhszájam ez gond lenne?

Figyelt kérdés
2020. jan. 6. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Engem 20 hetesen lecseszett a doki,hogy mi az hogy még nem volt. Nem mintha rajtam múlt volna, azért ilyenkor már egy vizsgálat nem árt. Legközelebb kérdezz rá, hogy miért nem vizsgál meg.
2020. jan. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert uh-n látszik az egész. Külső, belső. Nekem is csak a terhesség megállapításakor nézte a magándokim. Mindig mondta uh-n, hogy zárt.
2020. jan. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem 12.héten nézte,aztán a 30.héten.
2020. jan. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 20 hetes vagyok, de még nem nézte. Ma voltam Uh-n és a szonográfus mobdta, hogy belső, külső méhszáj zárt.
2020. jan. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem még 37 hetesen se nézték. Mire mentem volna, hogy akkor most már tényleg megnéznék, addigra megszültem. Szerintem 27 hetesen még nem akkora baj, hogy nem nézték meg, később már azért kellene.
2020. jan. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem egész terhesség alatt nem nézték. Csak szülés előtt.
2020. jan. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szintén csak 2szer nézték ..talàn a 36.héten, mert szóltam hogy keményedek nagyon, aztán véreztem egy napig utána 😑 és izgultam egy hétig a szülés előtt volt a 2.vizsgálat.
2020. jan. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
en is 20 hetes vagyok, nekem azt mondta a dokim, hogy ha nincs gondom, fölöslegesen nem piszkál. Engem is zavart, és akartam is kérdezni, hogy a méhszáj állapotát látni lehet-e UH-on, mert pont ma megyek, de akkor ma rákérdezek :)
2020. jan. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!