Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22hetes vagyok.2hete reggel...

22hetes vagyok.2hete reggel párom bevitt a kórházba. Mert pöttyöztem picit. Megvizsgáltak kacsával azt mondták zárt a méhszájam nincs gond kis fertőzés felmart. Utána jobban véreztem kiderült 2cm-es leválás történt a lepényről. Lehet a vizsgálattól?

Figyelt kérdés
Bent is tartottak rögtön .Mikor bementünk semmi ilyesfajta gond nem volt. Uh se mutatott semmit csak másnapra rá hétfőn. Most engedtek haza szerdán. Igazán nem kaptam rá választ, hogy mi történt. Amikor vizsgáltak úgymond feltárásnak hívták.
2012. márc. 23. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a lepényleválás nem a vizsgálattól volt, minden bizonnyal a pecsételés is már ezt jelezte előre, azaz már valamennyire akkor is elvált, de uh-n nem volt még észlelhető. Remélem azóta minden rendben! :)
2012. márc. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Igen azóta minden oké .Szerencsére 72 órán belül elmúlt a vérzés.Remélem most már nem lesz gond.
2012. márc. 23. 18:07
 3/7 anonim ***** válasza:

nem lehet a vizsgálattól. senki nem tudja, hogy mitől lehet a lepényleválás, szedjél rutascorbint, az talán picit segít. amúgy az annyira pici, nyilván először nem látták!


velem is ez volt, csak engem elöntött a vér és elég nagy darab levált a lepényből. jól bevéreztem, nem mozoghattam, nehogy meginduljon a vetélés, majd haematóma lett a leválásból, azzal 2 hónapig feküdtem mire felszívódott.

27. héten mondták, hogy csomagoljak össze, koraszülött lesz a baba mert addigra már 3x véreztem.

35. héten megindult a szülés, visszatartották, majd a kiíráskor született :)


pihenj sokat és ne idegeskedj!

2012. márc. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megpróbálok nem idegeskedni.Igazából én azt furcsállottam,hogy többen mondták ilyenkor nem szabad kacsával vizsgálni,hát eléggé fájt is mit ne mondjak.Utána még haza is engedtek és 15 perc múlva párom vitt vissza ,mert jobban véreztem.Így vettek fel. Viszont nem görcsölt a hasam .Este elmentem wc-re ott láttam is egy kicsi darabkát. Szerintem az lehetett.Te természetesen szültél vagy császárral ezután ?
2012. márc. 24. 16:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Szabad ilyennel vizsgálni, amikor nincs baj, akkor semmit nem okoz, ha pedig van, akkor amúgy is jobban véreztél volna egy idő után. Mindenesetre nagyon örülök, hogy jól vagytok, remélem innentől semmi gond nem lesz! :))


Szép babavárást Nektek!:)

2012. márc. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is remélem és köszönöm szépen :)
2012. márc. 25. 11:42
 7/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok. simán szültem :) addig szépen rendbe jött a méhlepényem, még csak nem is meszesedett! :)


engem is kacsával vizsgáltak, muszáj megnézni a méhszájat, hogy nem az vérzik-e, más módja meg ugye annak nincs.


boldog babavárást :)

2012. márc. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!