Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki járt igy? Ma reggel...

Valaki járt igy? Ma reggel óta iszonyatosan fáj a gyomor szájam szúr kellemetlen mitől lehetséges? Terhesség miatt vagy teljesen más?

Figyelt kérdés
2020. jan. 6. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány hetes terhes vagy?
2020. jan. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elnézést azt elfelejtettem megirni 10 hetes
2020. jan. 6. 19:19
 3/5 anonim ***** válasza:
A baba akkor még nem nyomhatja, de hormonok miatt lehet gyomorfajas a terhesség miatt. Viszont lehet teljesen más miatt is, ezt nem lehet így megmondani
2020. jan. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én nem vagyok terhes,viszont nekem is 3 napig fájt a gyomorszaj plussz hánytam,hányingerem volt . Szilveszter környékén. És a családban más is

Lehet valamit "bekaptal" te is :/

2020. jan. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen néha, de én utána érzem is a savamat. Kb egy hete kezdődött, eddig csak párszor volt még szerencsére.

11 hkm

2020. jan. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!