Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor lesz már lehűlés?...

Mikor lesz már lehűlés? Egyszerűen képtelen vagyok takarítani. Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Most léptem a 7.hónapban, panelban lakunk, nincs klíma, ventilátor, ráadásul a vérnyomásom meg a cukrom is nagyon alacsony, ezért sokszor szédülök...ja plusz a hőség.Ma délelőtt is csak arra voltam képes, hogy megreggelizzek,1-2 apróságot megcsináltam, aztán ledőltem kicsit, most meg már olyan dög meleg van, hogy képtelen vagyok nekiállni porszívózni...délelőtt akartam, de akkor nem tudtam....

jaj bocsi, nem nyavalyogni akarok, tudom, vannak akiknek még pluszba ott egy pici, vagy kettő, vagy nagyobb pocakkal vannak, csak kérdezni akartam, hogy hogy bírjátok?


2010. júl. 21. 14:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia. Én 24 hetes vagyok, és nagyon nehezen bírom ezt a meleget. én túlsúlyos is vagyok mindehhez, és sajnos a vérnyomásom is magas.... Nekem is sokminden nehezemre esik, próbálok mindent rendben tartani,de nem mindíg sikerül. Remélem jön egymis lehülés hamarosan, mert így nem tudom meddig bírom.
2010. júl. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
ja nálunk sincs kosz, de már ideje lenne takarítani...mondjuk párom nagyon édes, azt mondta hagyja a túróba, pihenjek ha jólesik:)
2010. júl. 21. 14:42
 3/15 anonim ***** válasza:
Én semmit nem vagyok már képes otthon csinálni...reggel 5:30kor kelek 40 percet buszozok..beérek a munkahelyemre..mire hazaérek hat óra..meleg van és nemtudok pihenni sem..31 hetesen..és még augusztus közepéig melóznom kell...
2010. júl. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
huh te jó ég....az durva...és miért "kell" ha szabad megkérdezni?
2010. júl. 21. 14:51
 5/15 anonim ***** válasza:
Mert a táppénz egy vicc...
2010. júl. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

En is így vagyok. Nem bírok takarítani, sott a fozés is a nehezemre megy. A melegtol meg nem tudok aludni sem. En is munkába járok, délután 5-re érek haza, de nekem már nincs erom semmire. A párom is azt mondja, h hagyjak mindent a fenébe, pihenjek, nem jon nálunk senki sem.


16 hkm

2010. júl. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

sziasztok. 29 hetes vagyok. van egy kétévesem aki nem alszik már nappal. igy nehéz kicsit, de birhato. mi kertesben lakunk ennyivel jobb, de idebenn is 26fok körül van. ebédet főznöm kell- nem főzk minden nep, de másnaponta kell mert elfogy. :) bizony takaritani nekem is kell néha, de nem viszem tulzásba mert nem birom. rendnek rend van, de azért mégiscsak ki kell takaritani néha. és az egyéb házimunkák is rám várnak ugyebár. meg kell mindent csinálni, igaz nehezebben megy de megvan.


én is mindig a lehülésben reménykedem, csak nem akar ideérni. :S

mindenkinek kitartást!!!

2010. júl. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem is nehéz,és éreztem is úgy hogy nyavalygok.én általában hajnalban amikor a pocaklakó nem hagy a rugdosással aludni, meg sehogy nem jó gyorsan megcsinálom.Főzni több napra szoktam előre.Vagy valami gyorsat, lecsó,paprikás krumpli...stb.

Nekem van még 2 kicsi akikkel ugrálhatok, és sajnos nyitott a méhszájam is, de próbálom bírni még, igaz közben 30 litert izzadok:)

30heteske

2010. júl. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
akkor eg kis jo hir.Állitolag hétvégén 28fok várhato.:)
2010. júl. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
huh hát akkor kitartást mindenkinek...reméljük egy pár fokkal legalább lehűl a levegő hamarosan:)
2010. júl. 21. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!