Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
9. Hetes terhes vagyok, mindenki nagyon örült. A keresztanyám kitalálta hogy nem is vagyok terhes ezt csak kitaláltam hogy ne kelljen dolgoznom és hogy megfogjam a páromat... ezzel tömi mindenki fejét a családban. Azt mondta kedden elkísér a védőnökhöz mondtam neki nekem csütre van időpontom mert szabin van akihez tartozok... szerintetek elkezdett mégjobban kavarni? Igen... aznap nagyon összr vesztem vele majd hazamentem tőle jó mérgesen. Erre azt mondja anyuméknak hogy figyeljék meg majd ráfogom a veszekedésre hogy miatta elvetéltem és így vetek véget a nem létező terhességemnek. Ma felhívott telefonon hogy mit mondtak vedonok meg orvos elmeséltem kuldtem at neki UH képet. Este megállította Aldinál tesómat hogy azt a képet a netről töltöttem le, és hogy a leleteket hamisítottam ... felhivott tesom elmondta... én úgy kiakadtam, mit hisz hogy szappanoperában vagyunk? Honnan szed ennyi hülyeséget?

2020. jan. 9. 21:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
De miért kel neki folyamatosan bizonygatni,??, nem értem.. És amúgy alap esetben ha normális lenne a kapcsolatotok amit nem hiszem hogy az akkor örülne a terheasegesnek. Van valami a háttérben meg ugye? Régi sérelmek oasszeveszes bármi??
2020. jan. 10. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!