Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
9. Hetes terhes vagyok, mindenki nagyon örült. A keresztanyám kitalálta hogy nem is vagyok terhes ezt csak kitaláltam hogy ne kelljen dolgoznom és hogy megfogjam a páromat... ezzel tömi mindenki fejét a családban. Azt mondta kedden elkísér a védőnökhöz mondtam neki nekem csütre van időpontom mert szabin van akihez tartozok... szerintetek elkezdett mégjobban kavarni? Igen... aznap nagyon összr vesztem vele majd hazamentem tőle jó mérgesen. Erre azt mondja anyuméknak hogy figyeljék meg majd ráfogom a veszekedésre hogy miatta elvetéltem és így vetek véget a nem létező terhességemnek. Ma felhívott telefonon hogy mit mondtak vedonok meg orvos elmeséltem kuldtem at neki UH képet. Este megállította Aldinál tesómat hogy azt a képet a netről töltöttem le, és hogy a leleteket hamisítottam ... felhivott tesom elmondta... én úgy kiakadtam, mit hisz hogy szappanoperában vagyunk? Honnan szed ennyi hülyeséget?

2020. jan. 9. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

9 hetes terhesen miért ne dolgoznál?

Hagyd a kedves rokont a csudába. Gondolom nem akartok örökölni tőle. Nem kell neki semmit bebizonyítanod. Az orvossal és a védőnővel megbeszélendő dolgok meg csak rád és a párodra tartoznak. Miért kéne bárki mást bevonnod?

2020. jan. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Telefon nem vesz fel, nem bizonygatni semmit, magasról leszrni a hülyeséget... Ennyi!

Mit parolázol, hogy de te terhes vagy? Tudod ki foglalkozna ennyit egy elmeroggyant rokonnal! Nem az anyád, úgyhogy megtehetted, hogy leszrod!

2020. jan. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Valóban nem dolgozhatok mert mezőgazdaságban dologzok vegyszerekkel és van egy folyamatos vérzésem egy hematóma miatt. De ezt nem én akartam így.
2020. jan. 9. 21:54
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Levegőnek kell nézni az ilyet
2020. jan. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Hűha, ez kemény! Majd valamikor elkísér téged a párod uh-ra, és látni fogja, hogy igazad van, a keresztanyádnak is tanusíthatja, plusz egy idő után látszani is fog rajtad a terhesség, a baba mocorgását is érezni fogod, amit ők is érezhetnek akár. Én a helyedben megszakítanám a keresztanyukáddal a kapcsolatot, mert ilyenkor a stressz nem tesz jót tényleg. Ne törődj vele a saját (meg a baba) érdekedben! Vagy vizsgáltassák ki őt, mert az agyával is lehet valami, ha ilyen tévképzetei vannak. De egyébként ez annyira abszúrd, hogy szerintem senki sem hisz neki.
2020. jan. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen! Meg a családomnak megmutatom a leleteket, velük megosztom mit mondott doki, de másnak nincs köze hozzá... a párom ki van bukva rá, nem is akarja meglátni a házunkban.
2020. jan. 9. 22:32
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe és szakíts meg vele minden kapcsolatot. Nem érdemes miatta stresszelned. Majd akkor néz egyet, ha nagy pocakkal meglát. Bár még az is lehet, hogy azt is képes lenne kitalálni, hogy csak kitömted a ruhád. Mindegy, ha vki ilyen idióta, akkor csak találgassa a meséit, ha ez jól esik neki.
2020. jan. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
??? Tudod ki bizonygatná?.... Forduljon fel, beteg idióta...furcsa családod van. Én pl tesómat se fárasztanám azzal h mit hord össze egy elmeroggyant, és azt sem értem anyádék miért állnak szóba vele... Bárki miért áll szóba vele? Párod jól teszi h látni sem akarja, te miért nem teszel így?
2020. jan. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
En nem ertem, miért foglalkozol vele egyáltalán. En valószínű csak kirohognem és kozolnem vele, hogy kondja már le a romatica csatornát, mert meglágyult tőle az agya.
2020. jan. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%

Túl sok török sorozatot nézett a mammer.


Le kell szarni.

2020. jan. 10. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!