Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előtejtől kemény mell?

Előtejtől kemény mell?

Figyelt kérdés
30 hetes vagyok, napok óta szivárog az előtejem, inkább narancssárga színű. Melltartóbetétet használok, nem zavar különösebben, viszont ma délutánra konkrét bekeményedett a bal mellem, mintha egy csomó lenne benne, eléggé fáj és érzékeny. Második babám, viszont elsőnél nem volt előtejem, szülés után indult meg.. Akkor a tejbelövellés miatt kisebb mellgyulladásom volt, ugyanolyan érzés most is. Ez természetes dolog, fordult már elő valakinél?
2020. jan. 10. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is néha szivárog az előtej, de nem keményedik be.

Hívd fel holnap a védőnőt, vagy a háziorvost v nőgyógyászt.

Nem tudom h ilyenkor begyulladhat e!?

De úgy tudom h fejni nyomkodni

nem szabad....

Az a biztos ha szakemberrel konzultálsz

2020. jan. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

14-15 hetes terhesen kezdődött, hogy bekeményedett és Csomós időt t estére a mellem. Meleg zuhany és masszázs segített csak, pont olyan volt ahogy írod, mint a fiam születése után a kezdődő mellgyulladás. Nekem kicsit jobb lett mikor 1-2 hétre rá megjelent az előtej, csak pár csepp formájában, de nem fáj annyira. Azért az esti masszázst azóta se hagyom ki.

Teljesen természetes egyébként, mégha nem is vígasztal sokat.

2020. jan. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
8 hónapos terhes koromtól folyt a tejem... Legalább császár után se görcsöltem amiatt, hogy nincs tejem :)
2020. jan. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!