Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normalis hogy a mell feszulese...

Normalis hogy a mell feszulesen kivul es hogy jokat tudok aludni nincs tunetem?

Figyelt kérdés
Ket hetig gorcsolgettem,mindart 7 hetes vagyok. Az is elmult. Akkor azert aggodtam hogy gorcsol,most azert hogy mem. Kivagyok. Nem tudok lenyugodni,ne nevessetek ki,de nem megy...

#baba #Hasi gorcs
2019. szept. 11. 07:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igen, normális...
2019. szept. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem KELL tünetnek lennie, csak LEHET.
2019. szept. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Holnap megyek orvoshoz,nagyon varom mar!! Holnap lesz az elso vizsgalat
2019. szept. 11. 10:31
 4/17 anonim ***** válasza:

Ugyanez van nálam is. Én 6+4 hetes vagyok. Múlt héten és azelőtt rosszabbul voltam mint most. A tüneteim enyhültek, egyedül a mellem feszül, súlyos meg gyakran járok pisilni. Se székrekedés, se álmosság, se hányinger, se hányás.

Én ma este megyek dokihoz. Szerintem ez teljesen normális bár engem is szétvet az ideg :)

2019. szept. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nem nevetlek, mintha anno én írtam volna ki a kérdést, abszolút megertelek.


Tudom, hogy nem ez volt a kérdés, de szerintem téged ez zavar a legjobban

Most miért fáj a hasam? Most meg miért nem? Miért nem fáj már a mellem, még akkor sem ha fél óráig nyomogatom, hiszen tegnap még fájt? Miért nincs hányingerem? 😀

Később az lesz, hogy miért kisebb a hasad, mint tegnap? Miért szúr /görcsölget / nem görcsölget. Végtelen a lista.


Van ilyen típusú nő. Valahogy próbáld meg kihúzni a 10-11. hétig, aztán vegyél egy szívhanghallgatót.

Én 21 hetes vagyok, mostanában azon idegeskedek, hogy miért mozog sokat? Miért keveset?

Minden egyes ultrahang előtt majdnem lefordulok az asztalról idegességemben, bár már fejlődöm. 😀

Ezzel szerintem nem tudunk mit tenni, de azt javaslom, hogy a kötelezőkön kívül ne vállalj plusz vizsgálatokat, ha nem javasolja orvos (szívultrahang hobbiból, babamozi, stb). Nekem legalábbis felesleges stresszt okozott, nem örömöt, túlaggódom.


És ami a legfontosabb, nincs (vagy csak kevés) gyik, sem egyéb fórum, csak és kizárólag az orvos.


Kitartást kívánok, minden úgy lesz, ahogy lennie kell :)

2019. szept. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én 12 hetes vagyok,de ebben az időben én is így voltam.Amikor mentem a 9.héten ultrahangra és megkérdeztem hogy akkor meg van még hülyének néztek.😂 Nagyon izgultam előtte mert semmit nem érzékeltem abból hogy terhes vagyok. Mondjuk most se változott ez nagyon!

Kitartást! 😉

2019. szept. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Lanyok koszonom h irtatok! Igazabol en nem vok normalis,erre ma jottem ra🤦‍♀️ Eddig az volt a bajom miert maradt abba a gorcs. Most kb fel oraja erzem megint,h gorcsolget a mehem. Most azert aggodom miert gorcsol. Á nem vok normalis. Csak annyira felek es aggodom. Annyira varjuk es annyi szar jott rank mostanaban,hogy ugy erzem Ő az en ajandekom az elettol!❤ probalok pozitiv lenni,nem mindig megy sajnos. Holnap hallani szeretnem a kicsi szivet🙏🙏❤❤
2019. szept. 11. 16:47
 8/17 anonim ***** válasza:

Sokszor fogod még azt érezni, hogy nem vagy normális. Rendesen el tud rugaszkodni az ember a valóságtól, de idővel letisztul majd, hidd el!

Sokféle fájdalom és annak hiánya is normális, az orvos is mondani fogja. Próbálj meg annyira objektív lenni, amennyire csak tudsz.


Szeretnék okosat mondani, de én is ugyanilyen voltam, így csak annyit tudok, hogy ezt túl kell veszelni valahogy a lehető legkevesebb agyalással:)


Mikorra van időpontod?

2019. szept. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Most látom, írtad, hogy holnap. Mindjárt itt van!
2019. szept. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Igen,holnap 16 ora! Irok! Napok ota nem fajt a hasam. Most majd leszakad a derekam,gorcsolget a mehem. Remelem minden rendben van.
2019. szept. 11. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!