Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem hagy aludni a...

Miért nem hagy aludni a babam? Mit csináljak hogy tudjak aludni?

Figyelt kérdés
Egesznap nappal nyugodtan van alig mocorog. Este 9-10 körül elkezdi és nagyon sokáig mocorog én meg nem tudok tőle aludni. 27 hetes vagyok kislány lesz 😊 miért csinálja ezt?
2020. jan. 12. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem direkt csinálja, illetve nem azért, hogy téged idegesítsen... :D nappal nem tudsz aludni valamennyit? Nekem sosem csinált ilyet, hogy azért ne tudjak aludni, első baba?
2020. jan. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen első baba 😄 nappal nem tudok aludni
2020. jan. 12. 21:23
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért csinálja mert nappal mozogsz. Elringatod, ő kipiheni magat. Majd mikor nem ringatod a jarasoddal, felébred. Hat jó kérdés mit tudsz tenni. En mondtam neki, hogy rosszban leszünk. Egy idő után amúgy valahogy megszokta, hogy éjjel alszunk.
2020. jan. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert nappal mozogsz, este pedig elfekszel. Én azt vettem észre, hogy bizonyos pózokat, pl. a háton fekvést nem szerette.
2020. jan. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
95%

És bocsi, nem lehet kihagyni: születés után még ennyit sem fogsz aludni.

Amikor ennyire "bugizott", mindig mondtam a férjemnek, hogy felkészít arra, hogy később sem fogok aludni.

Mindegyik gyerekemnek volt olyan időszaka, amikor fél éjszaka fent volt.

2020. jan. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!