Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14+6 hetes terhes vagyok es...

14+6 hetes terhes vagyok es mar 4. napja nem tudok aludni.2-3 orankent felebredek es minimum 1-1,5 ora kell mig vissza tudom aludni. Es par ora mulva kezdodik elorol. Nagyon faradt vagyok, mit csinaljak hogy ujra tudjak aludni, ne csak forgolodjak?

Figyelt kérdés
raadasul abban a 2-3 oraban mig alszok, mindig almodok es igy vegkepp nem tudom kialudni magam. el vagyok keseredve. ez mar vegig igy lesz?
2013. jan. 14. 15:57
 1/10 anonim ***** válasza:
A vége rosszabb lesz mert akkor már sehogy se lesz jó, mire megvan az alvó póz mehetsz pisilni majd újra forgolódás kínlódás stb stb viszont így megszokod,hogy nem olyan nyugodtak az éjszakák és könnyebb lesz szülés után is az éjszakai ébredés
2013. jan. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
akkor ez mar nem lesz jobb? nincs valami jo praktika hogy kicsit konnyebben tudjak aludni? pl regen a meleg tej, vagy hasonlo?
2013. jan. 14. 16:20
 3/10 anonim ***** válasza:
szia én csak 8 hetes vagyok, de alig aludtam pár órát én is, borzasztó, átérzem miről írsz. ami a legrosszabb lesz majd a 30. héttől, hogy akkor meg már a derékfájástól nem fogunk tudni aludni, legalűábbis nekem ez volt az első lányomnál. én arra gondoltam, hogy nem vagyok eleget friss levegőn és a hideg miatt nem is kívánkozok ki, talán ha melegebbre fordul az idő, majd többet mozgunk és akkor jobbat is alszunk. egyébként egy kis testmozgás állítólag sokat javít az alváson.
2013. jan. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vagy párnázd ki magad. :) Én már a 12 héttől ezt fogom csinálni, mert én csak hason tudok aludni, és kezdem érezni, hogy kezd kényelmetlen lenni ez a póz már. egy 10 hetes kismama
2013. jan. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

hát, én 14 hetes vagyok, és mikor kimegyek wc-re éjszaka utána nem tudok vissza aludni.

Olyankor elgondolkozok az élet nagy dolgain :D

Másnap meg dolgozok........

2013. jan. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én 14+5hetes vagyok és dettó ez van nálam is... Én arra gondoltam, hogy a front lehet a hunyó.. Engem még a pocak nem zavar, szóval.. edződünk, azt hiszem :)
2013. jan. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 15+4 napos vagyok,én sem alszom valami rózsásan mostanában.Én is sokszor felébredek,aztán nehezen alszom vissza,másnap pedig álmos vagyok melóba...ez van...De ennyi áldozatot és ettől még sokkal többet is megér nekem a kis bébim :)
2013. jan. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 tkata81 ***** válasza:

Én detto így vagyok :)

már lassan 1,5-2 hónapja megy ez. lefekszem 10kor, 12ig forgolódom, nézem a plafont, aztán kimegyek a nappaliba filmezni, olvasni. majd kb hajnali 3 felé elnyom végre az álom, de 6-7kor már fent vagyok. szerencsére nem dolgozom már 2,5 hónapja (veszélyeztetett vagyok) így nap közben tudok kicsit aludni, de olyankor is csak 1-2 órát megy a dolog.

neked elég korán kezdődött, nehéz lehet, teljesen átérzem!

kitartás, majd elkezd mozogni a pici, azzal le lehet foglalni magad, legalábbis én ha nem tudok aludni azt figyelem :) szerencsére sokat szórakoztat a fiam :)

jó babvárást!

33+2 hkm

2013. jan. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én most vagyok a 33. hétben, és végig küzdöttem az alvással. Az első három hónap volt a legrosszabb, utána elkezdett javulni, azóta azért jobb. Nekem a védőnő az esti sétát, mézes tejet, cickafarkfű teát javasolta. Igazából nekem ezektől jobb nem lett, vagyis nem találtam összefüggést, de Nektek hátha bejön :)
2013. jan. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat! utolso, koszi ezeket kiprobaljuk, hatha bejon! kellemed babavarast mindenkinek!
2013. jan. 15. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!