Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes vagyok ki hogy...

36 hetes vagyok ki hogy viselte innentől? Én néha alig tudok menni úgy feszít /nyom lent . Izgulok mikor jön el a nagy nap .

Figyelt kérdés
2020. jan. 13. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia, először is gratulálok,és jó egészséget a babának!

Én 6 évvel ezelőtt voltam ugyanígy,addig "faros" baba volt,és ahogy betöltöttem a 36.hetet én is hasonló képp kezdtem érezni magam. Egyszerűen alig bírtam menni, fájt a derekam, hajolni sem tudtam. Muszáj voltam felhívni a páromat hogy jöjjön gyors haza és vegye ki nekem a tejet a hűtőből mert egyszerűen nem tudok le hajolni erte.😅 Szerencsére akkor csak a boltba szaladt le ,de már nagyon türelmetlen voltam.😁

Aztán így teltek a napok egészen a 38.hetig. egyszer csak elment a nyák dugom,egy vasárnapi napon,majd hétfőn este már meg is szültem. 😍

Könnyű szülést!

2020. jan. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az elsővel bútorokat szereltem még ekkor, a másodikkal is, plusz ugye itt volt a nagy. A harmadiknál 2 nagy, a negyediknél 3 nagy. 5 éves volt a legnagyobb, amikor a legkisebb született, szóval emelgettem, öltöztettem, pelenkáztam, cipőt kötöttem, alkalmanként 5 félét főztem. Nem hívogattam a férjem egy lehajolás miatt, ugyanúgy csináltam a dolgom, mint addig.


Az első nekem nem indult magától, 41. héten befektettek, indítottak, császár lett. A kicsik hála Istennek, maguktól elindultak - éjjel magzatvízszivárgással mind a hárman - és meg is születtek szépen természetesen. Csodálatos élmény volt! ❤️

2020. jan. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is nehezen viseltem a végére, inkább csak a súly miatt esett nehezemre a járás. Meg ha menni kellett vhová, tél volt és síkos, havas volt minden. A fekvés volt elég kényelmetlen.
2020. jan. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36-38 hét között semmi kellemetlen tünetem nem volt, kivéve a gyomorsavat. 38. hét után megkezdődött a hüvelybe nyilalló fájdalom, olyan, mintha kést szúrnának bele. 40+6nál tartok, rettentő fáradt vagyok és türelmetlen.
2020. jan. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem irigyelek. Remélem nem hordom túl . Mert akkor ezt csak rosszabb lesz 😫😫
2020. jan. 13. 11:59
 6/7 anonim ***** válasza:
A 39. hét végén járok jelenleg. Most kezdtem magam ismét fáradtnak érezni, semmihez sincs kedvem és gyakran van hányingerem. 1-2 napja még ablakot pucoltam, kirándultam a hegyekben, 3 fogásos ebédet főztem annyira elemeben voltam. Nagyon szerencsés vagyok, remélem a második babával-ha lesz-ugyanilyen szuper lesz a terhességem.
2020. jan. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

35+3.

Harmadik baba. 30 éves vagyok.

Hát nem mondom, hogy könnyű, már én magam is jó nehéz lettem (72kg), a hasam lent, nem tudok tőle ülni, nehezen lépcsőzök, fújtatok egy gyorsabb sétától.

Viszont újra kapok levegőt evés után is, a gyomorsav elmúlt, tudok sokat enni (és bevallom, mivel eddig csipegetni lehetett csak, hízás ide vagy oda, néha rámjön a zabálás..)

Az alvás éjjel nem megy, sokat keményedek, felkelek rá, pisilni is minden éjszaka legalább 4x, de délután mindig szundikálok. 3 hete nem dolgozom csak, kihasználom, hogy kicsit lehet magam elengedni a nagy esemény előtt.

Izgulok nagyon, főleg a kórházi állapotok miatt, mert sajna épp felújítják és rémes körülmények lesznek.

Kíváncsi vagyok, hogy indul majd, az első kettő hüvelyi szülés, 10+órás, oxitocinos, magzatvízzel induló.

2020. jan. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!