Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rózsaszín nyom a tisztasági...

Rózsaszín nyom a tisztasági betéten? Délután el menjünk ügyeletre?

Figyelt kérdés
Szeptember 28.-án mentem el barátnőmbe. Most október 15-16án is pozitívat pisilt!! Most október 20.-án éjszakai műszakban rózsaszín folyást tapasztalt! Mit csináljunk?? Teljesen kétségbe vagyok esve :(

2018. okt. 20. 08:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
22%

Majd el is hisszük hogy pasiként te ide írkálsz, használod a tisztasági betét meg a rózsaszín folyás kifejezéseket, ja!


A rózsaszín folyás vérzés, én bemennék az ügyeletre, igen.

2018. okt. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Szia igen képzeld el hogy ide írkálok pasi létemre is! Vagy egy férfi nem lehet tisztába vele? Sőt mi több még meg is tudom venni a barátnőmnek a kellékeket úgy hogy fel sem kell hívnom hozzá!!
2018. okt. 20. 08:23
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Igen, menjetek be, mert legyen barnas vagy rozsaszinu a valadek, az verzest jelent.
2018. okt. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%

Menjetek be mindenképpen hiszen a rózsaszín folyás,elszíneződött vér ami terhesen nem normális.

Miért kell megvárni a délutánt hogy lássa orvos?

2018. okt. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Azért mert barátnőm most alszik hiszen éjszakás volt ezért csak délután viszem fel amikor fel kelt! Köszönöm!! Akor mindenféle képpen doki!!! Hát nem örülök neki mert nagyon akarjuk szeretnénk kis babánkat!! Köszönöm! Remélem nem lesz gond belőle!!
2018. okt. 20. 09:06
 6/17 anonim ***** válasza:
40%
Nagyon szeretheted a kisbabádat, mikor most az a legfontosabb hogy aludjon...
2018. okt. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%

4# vagyok


Szinte biztos voltam benne kérdező,hogy az éjszakás műszak lesz az oka a délutáni orvoslátogatásnak.

Én is voltam éjszakás,tehát tisztában vagyok vele mennyire megviseli a szervezetet az éjszakás műszak,de én ilyen esetben nem tudtam volna nyugodtan álomra hajtani a fejemet,addig amíg nem tudom miért volt a rózsaszín folyás.Főleg úgy hogy tervezett volt a baba,és aggódsz/aggódtok érte.

Ha netalántán baj lenne a babával,mondd nem az lebegne a szemed előtt hogy a barátnőd álmos volt és lefeküdt aludni,ahelyett hogy az orvoshoz ment volna minnél hamarabb?

2018. okt. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
21%
Őt annyira nem érdekli ha lefeküdt aludni. Énilyenkor éjjel kettőkor rohantam a kórházba. Ő meg csicsikál......úgy látszik kettőtök közül csak téged érdekel a dolog.
2018. okt. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
14%
Olyan tudatlanok vagytok mind a ketten, hogy én még átgondolnám párszor ezt a baba témát.
2018. okt. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
66%
Én viszont értem a helyzetet, nem tudom pontosan mi az a rózsaszín nyom, de ha tényleg csak egy kis semmi, akkor nem rohannék vele azonnal az ügyeletre, aludni is fontos, ráadásul ez egy nagyon fiatal terhesség, sokat nem tudnak vele kezdeni, ha nem marad meg, kis hormonpotlást tudnak adni, aztán vagy bejön, vagy nem, esedékes mensi után 4 nappal ez egy kémiai terhesség is lehet, de drukkolok, hogy ne az legyen.
2018. okt. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!