Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barsonyos hüvelyfal és lilás...

Barsonyos hüvelyfal és lilás hüvely terhesség alatt normális?

Figyelt kérdés
2020. jan. 14. 13:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom, egyszer se nyúlkáltam a puncimban terhesen.
2020. jan. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%
Bakker,te kis tükörrel nézegetem magadat?
2020. jan. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%
Pfújj ez undorító. Te felnyúlsz magadnak és megnézed??
2020. jan. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
Ez beteg..
2020. jan. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Azért nem kell egyből bántani szegényt. Nekem például használnom kell hüvelykúpot progipótlásra szóval ha nem akarom is érzem mi újság odabent. Amúgy meg mi van amikor tampont használtok? És mondjuk ha borotválja vagy gyantázza a nunit akkor meg ugye kell egy tükör is és látja milyen a színe. Nem kell egyből szörnyülködni😅
2020. jan. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg az nem normális, hogy felnőtt nők szerint undorító és beteg megvizsgálni/felfedezni/megnézni a nem szervünket ami ugyanolyan testrészünk, mint a kezünk, vagy a lábunk. Semmivel nem ‘gázabb’ ez mint benézni a saját szádba...
2020. jan. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

6-os egyetértek veled. Ezért van a sok tudatlan nő, akik azt sem tudják mi fán terem az ember, aztán meg itt teszik majd fel a kerdést, hogy ujjazástól lehet-e terhes😅


5-ös voltam

2020. jan. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ugyan nem undorító, de én nem nézegettem terhesen. Bársonyos hüvelyfal? Mindig olyan nem? Vagy máskor milyen szokott lenni?
2020. jan. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%

Bársonyos? Hát nekem szerintem életében se volt bársonyos a hüvelyem, de nem tudom.

Lilás?? Hogy látsz bele?

2020. jan. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
17%

A tampont azért dugom fel, mert verzek és nem azért hogy tapogassam magam ott. Életemben eddig egyszer sem jutott eszembe. És az hogy ezt valakit nem érdekel, nem tudatlanság. És amúgy is miért nézegesse egy nő magát ott?

Akinek ez jól esik az csinálja.

2020. jan. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!