Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tulsullyal terhesseg. Ki...

Tulsullyal terhesseg. Ki mennyit hizott? Nekem a dokim azt mondta hogy egy deka nem johet fel. Ami ugye igy azt jelenti, hogy kb fogynom kell a vegere.

Figyelt kérdés
2020. jan. 13. 18:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
És ezt komolyan gondolta a doktorúr? Hány kiló vagy?
2020. jan. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Attól függ hány kiló vagy
2020. jan. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Elsőn 165 cm-hez 79 kg-ról kezdtem, 90-el zártam.

Védőnő tett megjegyzéseket, meg más orvos, aki vizsgált, mondta, hogy szerinte cukros vagyok (nem voltam.)

Dokim nem mondott soha semmit erre.


A másik 2 terhességem kevesebbről kezdtem, kicsit többet híztam mondjuk (69->83, 65->78) , de akkor se szólt soha senki.

2020. jan. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Hány kiló vagy???
2020. jan. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

[link]


178cm/110kg... teny, hogy nem vagyok vekony :D de nekem ez akkor is tul drasztikusnak tunik...

Igyekszem normalisan etkezni es ha elmulnak a rosszulletek akkor ujra edzeni...de en azt gondoltam hogy nem most kellene valami kemeny dietaba fognom...pedig ha semennyit nem lehet hiznom az kb azt jelenti hogy legalabb 6-7 kilot fogynom kellene ..

2020. jan. 13. 18:19
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi súllyal valóban oda kéne nagyon figyelni. Nem mondom, hogy ne hízz, de a cél az lenne, hogy csak minimálisat.

Az orvosnak meg az a dolga, hogy elmondja mi a legjobb a babának és a mamának.

2020. jan. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Igyekszem odafigyelni, nem szeretnek sem magamnak sem a babanak rosszat :)
2020. jan. 13. 18:28
 8/21 anonim ***** válasza:
48%

7-8 kg ha feljön, azért nem szólhat senki, az elég minimális.

Amúgy nagyon jók az arányaid, 90-95 kg-ot mondtam volna kép alapján.

A dokinak meg tudnia kéne, hogy nem terhesen kell fogyózni.

Cukros, fehérlisztes kajákat, cukros üdítőket mellőzd, hogy a terhességi cukorbetegség elkerüljön, meg a zsírdús ételekkel is óvatosan, de ne éhezzetek!

Jó babavárást!

2020. jan. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Halistennek magas vagyok meg ugyahogy eloszlik...persze tudom, hogy nem ez az idealis..lelkesen dolgoztam rajta es akkor fogant meg a baba :)


11 hetes vagyok es durva mert a csokitol undorodom..konkretan a szagatol is, pedig eddig szerettem :D chipset, nasikat nem nagyon eszek... uditot alapvetoen nem iszom, a gyumolcslevet kivanom meg neha de akkor is 1-1 pohar mert el vagyok szornyedve a cukortartalman...es sok gyerek ezeket a kis szivoszalasakat issza belole :D

Ugyhogy dietazni nem szeretnek de megjobban odafigyelek, meg ugye visszamegyek mozogni, hogy jobb kondiba legyek a szulesre.

Koszonom a jo kivansagot! Szep estet 🥰


Jaj meg egy kerdes... azt is mondta, hogy a terhes vitaminrol alljak le. Nem hianyzik se nekem a hizas, se a gyereknek, hogy 4kg feletti legyen. Azt mondta hogy max 3naponta 1 szem. Na hol az igazsag? 😂 mashol meg azt hallom, hogy mennyire kell mert oke, hogy a baba elveszi de a mamanak is kell az utanpotlas..

2020. jan. 13. 19:10
 10/21 anonim ***** válasza:
Az a vitamin okozHAt nagyobb babát, olyat válassz amiben nincs. Védőnőm mesélte ma, most volt továbbképzésen és erről is szó volt. A b vitaminok pedig elvileg megnövelik az étvágyat. Nekem is azt javasolta a dokim, hogy elég 2-3 naponta 1 szem. Mikor az elsőt szültem volt mellettem egy nagyon vékony 31 hetes kismama vele dupla adagot szedettek, hogy hízzon ő is és a baba is. Amúgy meg tényleg mindenhol azt olvasni hogy nincs hatással arra mekkora lesz a baba, de akkor most döntse el az ember hogy mi a jó😅 most csak inozitol folsav kombót iszok, 22 hetes vagyok és jobb, mert nem vagyok folyton éhes, tudom tartani a súlyomat is. Elsővel 74 kg-val kezdtem, 95 lettem, most 75 volt a kezdő és eddig csak 1 kg jött fel.
2020. jan. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!