Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most volt a 12. heti terhesség...

Most volt a 12. heti terhességi uh vizsgálat.1.2 mm az NT (tarkóredő) NB viszont 1 hét múlva, kontroll UH-n. Elvileg annyira izgett-mozgott hogy nem sikerült elkapni, megmérni. Másnál is előfordult ez?

Figyelt kérdés
Minden más eredmény jó, de most idegesek vagyunk, nehogy gond legyen, volt másnál is ilyen?

#terhesség #tarkóredő #orrcsont #12.heti terhességi vizsgálat
2020. jan. 14. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Úgy érted, hogy nem tudták lemérni? Csak mert nekem és szerintem sokaknak nem is mèrik le. Ha a tarkóredő rendben van, úgy tudom elég ha az orrcsont látható.
2020. jan. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nincs a leletre írva hogy látható
2020. jan. 14. 14:26
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát nekem ki szokta merevíteni a képet a dokim és úgy méri le. Egyébként legutóbb nekünk is úgy ficánkol a kis manó meg hintázott h a doki is nevetett, hogy milyen eleven😃

12hkm

2020. jan. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ezért se értem hogy azt most miért nem tudta, de nem mondott semmi problémát csak hogy jövőhéten kontroll, és akkor nézi hólyagtelődés és köldökzsinórral együtt
2020. jan. 14. 14:31
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. Nekem csütörtökön kell mennem majd a genetikai uhra, pénteken leszek 13hetes. Nekem ilyenekről még nem is beszéltek. Biztos minden renben van. Fő a nyugalom. Ha bosszankodsz csak ártasz a babának. Nekem is vannak néha ilyen parás időszakaim, de lebeszélem magamban, hogy nyugodtnak kell lennem minden rendben lesz☺
2020. jan. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszi, felhívtuk az asszisztensnőt, hogy hátha valami elkerülte a figyelmünket, mondta hogy hát előfordul ilyen hogy visszahívják a kismamát, mert úgy fordul a magzat hogy nem lehet teljesen mindent kivenni és hogy ne parázzunk, mert minden más érték pedig jó, és az orvos is szólt volna már ha gond van. Csak mindenhol máshol meg azt olvasom hogy mennyire fontos az hogy ennél a vizsgálatnál kiderüljön hogy látszik -e az orrcsont


12+6 napos vagyok, 1 hét múlva 13+6 napos leszek

2020. jan. 14. 18:37
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia! Első vagyok! Én anno egy nagyon elismert genetikusnál voltam. Azt mondta, hogy a tarkóredő és az egyéb (12 hetes genetikai uh) értékeit 13+6 napig nézik! Még épp időben mész!

Ne aggódj! Biztosan minden rendben!❤️


(Amúgy gondot az jelent ha magas a tarkóredő értéke+nincs orrcsont. Nálatok az elsővel semmi gond nincs. Szerintem nem kell aggódnod, ez csak bebiztosítás.)

2020. jan. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekünk sem volt orrcsont a 12. hetin. De nem aggódtunk, mert a férjemnek kis pisze orra van. A 19. heti uh-n már látható volt. És tényleg kis pisze orra lett a fiunknak is.
2020. jan. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a választ, valószínűleg tényleg csak túlparázzuk
2020. jan. 15. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!