Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mekkora volt a 31....

Nektek mekkora volt a 31. héten a magzat BPD mérete?

Figyelt kérdés
Ma voltunk orvosnál. Menstruáció szerint ma vagyok 31+4 napos, a BPD mérete: 83,0mm. Ez 33+3napos terhességnek felel meg. Nagyon bevagyok tojva, hogy emiatt nem fogom tudni megszülni vagy szanaszéjjel fogok szakadni :(

2020. jan. 14. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:

28+3 hetesen a BPD: 73,3 mm volt. A becsült súlya 1400 gramm.

37 hetesen a BPD: 95,10 mm volt.

39+5 hetesen pedig meglett 3900 grammal 51 centivel az én 163 centimhez és 60 kilómhoz(terhességét 43 kiloval kezdtem). Most 54 kg vagyok. Nem mondom nem volt könnyű, fájt is borzasztóan, repedtem is, de akkor is azt mondom, hogy érte még egyszer átélném. A női test úgy lett "megépítve", hogy kibírja a szülés csodáját. 😊

Könnyű szülést, jó babázást kívánok! 🤞

2020. jan. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ma 35+2-nél 101 mm-es BPD-t mért az orvos.... amire azt mondta 40 hetesnek felel meg. Azért én is elgondolkodtam, hogy mi lesz itt 1 hónap múlva :)
2020. jan. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindegyikőtöknek, hogy megosztottátok ezt velem. Három hét múlva kell visszamennem, remélem kicsit visszavesz a tempóból a drágám :)

1. Neked is jó babázást kívánok! :)

2. Neked pedig könnyű szülést! :)

2020. jan. 15. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!