Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8hetes vagyok és mióta terhes...

Ildi86. kérdése:

8hetes vagyok és mióta terhes vagyok jégcsap a lábam, nagyon hideg szinte zavaróan mintha jeges zokni lenne rajtam?

Figyelt kérdés
Tapasztalt valaki ilyet?

2020. jan. 14. 23:15
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Igen az elejèn, kèsöbb meg izzadt de nagyon, elŕg undorító volt..
2020. jan. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Milyen nemű lett a babád? Van összefüggés?
2020. jan. 14. 23:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem epp ellenkezeg, terhesseg elott fazos voltam, amint lehult az ido +15 fok ala, jeghidehek es pirosak voltak a kezeim, labaim es az orrom is. Terhesseg alatt rendbejott a verkeringesem, es mar nem is fazom:))
2020. jan. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A lánybabák dermesztően hatnak az anyára, ezért hidegek a végtagok, a fiúk pedig lángralobbantják, ezért tűzforró az anyák lába 😁


A hideg lábadnak több köze van az alacsony vérnyomáshoz, mint a gyerek neméhez.

2020. jan. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb jóindulattal kérdem, már hogy a viharban lenne összefüggés? Ez a vérkeringésed állapotát tükrözi, aminek ugyan hogy a búbánatban lehetne köze a gyerek neméhez?
2020. jan. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Első vok, làny lett, de dzerintem sincs összefüggès..
2020. jan. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mozogj többet, igyál sokat és néha ihatsz egy zöld teát, ha alacsony a vérnyomásod.
2020. jan. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget. Megnézem a vérnyomasom.
2020. jan. 15. 12:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Illetve a pajzsmiriggyel lehet még összefüggésben, mivel a magzat az első 12-16 hétben az anya pajzsmirigy hormonjait használja, így pajzsmirigy alulműködés léphet fel, aminek lehet az egyik tünete a hideg végtagok. Oda kell figyelni, mert a pm alulműködés szélsőséges esetben vetéléshez is vezethet.
2020. jan. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!